Сайт міста Люботин » Головна » Звіт про роботу житлово-комунальних підприємств міста

 Звіт про роботу житлово-комунальних підприємств міста
Автор: Lubotin   Додано:15 березня 2010   Переглядів:975   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Звіт про роботу житлово-комунальних підприємств міста

за лютий-березень 2010 року

 

Люботинське водопровідно-каналізаційне комунальне управління

За вказаний період на централізованій комунальній мережі питного водопостачання усунено 9 поривів, відремонтовано 2 приватні врізки та виконано заміну 2,0 п.м. труби.

Ліквідовано 3 течії вуличних водорозбірних колонок громадського користування (поточний ремонт 2-х та капітальний ремонт 1-ї колонки), усунено 5 течій на централізованих комунальних мережах водопостачання з оглядових колодязів. Проведено ремонт насосу на водорозбірних спорудах в сел. Водяне – вул. Підгірна. Також проведено хлорування РВЧ водорозбірних споруд в сел. Водяне.

Прочищено 27 п.м. самопливної централізованої комунальної мережі водовідведення та 5 оглядових колодязів від сміття, а також усунено 5 заторів на мережі водовідведення. Виконано поточний ремонт засувки на КНС № 13.

 

Люботинське комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство.

За лютий-березень вивезено 60 м³ сміття з вулиць: вул. Дімітрова, вул. 50 років Жовтня, Шевченківський м-в, вул. Вільна 18/24, вул. Деповська, вул. Леніна, в-д Комсомольський, вул. Радянська, 4, пл. Театральна, 5, м-в Барабашове поле, вул. Гавенко, 2, 6, 10-А, КМС № 213, вул. Радянська, 28. Були проведені роботи по прочистці горищ приміщень житлових будинків від снігу по вул. Будівельній, 6, 7, 8, вул. Ціолковського, 1, 3, 5, 11. Виконано ремонт внутрішньобудинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Леніна, 9.

Виконано прочистку внутрішньобудинкової каналізаційної мережі будинків по вул. Ціолковського, 8-А, вул. Будівельна, 9 (1 та 2 під’їзди).

Здійснено ремонт приямків підвального приміщення та ремонт ляди виходу на горище житлового будинку по вул. Раднаркомівська, 1-Д.

Виконувалася посипка пішохідних доріжок по Шевченківському масиву та масиву Барабашове поле.

 

Люботинське виробниче управління комунального господарства

За звітний період виконані роботи по вивозу сміття з несанкціонованих звалищ в об’ємі 55 м³. Також виконані роботи по зняттю аварійних дерев по місту.

Вивезено 105 м³ сміття з контейнерів, які встановлені на вулицях Гавенко, Шевченко, Залізнична, Деповська, Леніна, Гайдара. Виконані роботи по заміні електроламп вуличного освітлення, в т.ч.: DRL в кількості 6 шт., ДНАТ в кількості 6 шт., електроламп накалювання – 18 шт. У зв’язку з ожеледицею та зниженням зовнішньої температури повітря ведуться роботи з посипання автодоріг, які закріплені за ВУКГ ЛМР ХО.

 

 

Начальник відділу ЖКГ, будівництва

та управління комунальною власністю С.М.Кислий

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.