Веб-портал міста Люботин » Головна » Спортивно – масові заходи присвячені Дню міста Люботина

Спортивно – масові заходи присвячені Дню міста Люботина
Автор: Chekardina   Додано:5 вересня 2016   Переглядів:578   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

03 вересня 2016 року місто Люботин відзначало 366-річницю з дня свого заснування і саме у цей сонячний вихідний день відбулося багато спортивно – масових заходів з тенісу настільного, шахів, пляжного волейболу, стрітболу, міні – футболу, у яких взяли участь велика кількість населення, а це і діти, молодь, дорослі та шановні ветерани.

У змаганнях з тенісу настільного переміг Мельник Максим, друге місце у Підченко Сергія, третє посів Гриненко Сергій. У турнірі з пляжного волейболу I місце у команди «Надія»,  у складі: Мамедов Олександр, Пятак Родіон, II місце у команди «Аутсайдер»,  у складі: Титаренко Іван, Титаренко Микола, III місце посіла команда «АТО» у складі: Милакум Андрій, Семеринський Євгеній. Змагання з міні – футболу виграла команда Моторовагонного депо, друге місце виборола команда «Ветеран», третє  місце у команди «Фенікс». Перемогу у турнірі із стрітболу (3×3) здобула команда БК «Люботин» у складі: Фіксон Артем, Івахненко Роман, Агафонов Руслан, II місце у команди «Таблеточка», у складі: Новіков Володимир, Слюсарев Олег, Вінников Ігор, III місце посіла команда «Зигзаг» у складі: Бурда Максим, Гребенюк Валерій, Калачинський Богдан. Любителів шахів зацікавив шаховий турнір у якому брали участь, як досвідчені гравці, так і наша молодь. З організаторами було оговорено місце на природі, де велике скупчення людей, хоча самі шахісти віддають перевагу затишним залам, де ніщо не відволікає від самого процесу гри. Турнір пройшов у запеклій боротьбі і для виявлення учасника, який посів третє місце, довелося рахувати додаткові показники у трьох гравців. Кращими вони виявились у Коритова Анатолія Андрійовича, II місце посів Колєсніков Владлен Арсенійович, а переміг Глушко Сергій Миколайович. Під час відкриття турніру міський голова Лазуренко Л.І. пообіцяв розглянути питання придбання інвентаря для шахового клубу.

Всі учасники спортивних заходів отримали від Комунального закладу «Спорт для всіх» Кубки, грамоти, дипломи відповідних ступенів. У відкритті та  церемонії нагородження всіх турнірів взяв участь міський голова Лазуренко Л.І., а у змаганнях з тенісу настільного був учасником баталій. У словах привітанні міський голова Л.І. Лазуренко запевнив у подальшій підтримці розвитку фізкультури та спорту міста, збільшенню кількості спортивних майданчиків та тренажерного обладнання.