Сайт міста Люботин » Головна » Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 Урочисте відкриття об’єктів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»
Автор: Chekardina   Додано:12 вересня 2016   Переглядів:267   Категорія - [Головна, Інвестиційна рада]
 
 (голосів: 0)

Урочисте відкриття обєктів  – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»


10 вересня у різних районах нашого міста проходило відкриття 2 ігрових дитячих майданчиків та 6 зупинок громадського транспорту, які були споруджені в рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».

Урочистому відкриттю передувала злагоджена робота ініціативної групи громадян, які мешкають по вулицях Першотравневій, Полтавський шлях, провулку Кузнечному,  та міської ради, що координувала хід реалізації проектів та забезпечила їх співфінансування.

Радник міського голови Рубан В.В., маючи теоретичні та практичні  знання з інвестиційної діяльності (кандидат економічних наук, доцент ХНЕУ) доклав значних зусиль для того, щоб якомога більше від громади м. Люботин було представлено міні-проектів на обласний конкурс.

І ось довгоочікуваний день настав. Дітлахи разом із батьками зібралися на своїх майданчиках, щоб порадіти новим гіркам, гойдалкам та каруселям.

Дитячий майданчик по провулку Кузнечному розмістився серед столітніх дубів у рекреаційній частині міста.

На урочистому відкритті міський голова Л.І. Лазуренко розрізав червону стрічку, привітав малечу із здійсненням мрії про сучасний майданчик та відзначив, що тільки спільними зусилля  громади та влади можна змінити життя у нашому місті на краще.

Голова ініціативної  групи  Мамець Вікторія вручила подяку міському голові за активну підтримку у реалізації міні-проекту.

Депутати Волинський П.О. та Ткаченко П.О. пообіцяли всебічну допомогу в облаштуванні дитячого майданчика.

Окрасою території став казковий місток, виготовлений умільцем Олексієм Мамець. Юні мешканці порадували присутніх яскравими, талановитими спортивними танцями.

На дитячому заході по вулиці Першотравневій були присутні перший заступник міського голови Іващенко О.В., депутати міської ради – Кудря І.С. (координатор проекту), Гречко В.І., Романченко А.М., Куденко Л.В., Макаренко С.О., які привітали дорослих та дітей із радісною подією та закликали до подальшої співпраці громади та влади у вирішенні проблем міста.

Депутат обласної ради Віталій Бушковський від імені голови Харківської обласної ради Чернова С.І. вручив головам ініціативних груп Т.С. Бушковській та В. Мамець сертифікати на ігрові майданчики. Також подяками були нагородженні найактивніші батьки, які брали участь у їх облаштуванні. Свято продовжилося анімаційним шоу.

По вул. Полтавський шлях зібралася громада, щоб відзначити подію відкриття нових зручних зупинок, які раніше були тут відсутні.

Депутат А.Д. Устоєв подякував міській раді за сприяння у реалізації цього проекту, а мешканці висловили вдячність за кропітку роботу голові ініціативної групи Лілії Устоєвій.

Загалом по місту в стадії реалізації перебувають ще 5 проектів обласного конкурсу «Разом у майбутнє», які планується завершити до кінця поточного року.

Кошторисна вартість усіх 8 проектів-переможців складає 762 101 грн.

 

Радник міського голови Куденко Л.В.

 

Урочисте відкриття об’єктів  – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 Урочисте відкриття об’єктів  – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 

 Урочисте відкриття об’єктів  – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 

Урочисте відкриття об’єктів  – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»
Урочисте відкриття об’єктів  – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

 
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.