Веб-портал міста Люботин » Головна » Актуальні стипендії, гранти, проекти та програми МТД станом на 31.10.2016

 Актуальні стипендії, гранти, проекти та програми МТД станом на 31.10.2016
Автор: Chekardina   Додано:1 листопада 2016   Переглядів:787   Категорія - [Головна, Економічний розвиток]
 
 (голосів: 0)

З метою ефективного залучення додаткових ресурсів міжнародної технічної допомоги до Харківської області та оперативного реагування на пропозиції від організацій-донорів Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону надає інформацію щодо актуальних стипендій, грантів, проектів та програм МТД станом на 31.10.2016

 

Більш детальнішу інформацію ви можите знайти на онлайн ресурсі GrantsLife

за посиланням: http://grantslife.kh.gov.ua/novini/suggestion/

 

«GrantsLife» онлайн-ресурс комунікативної платформи впровадження проектів та програм міжнародної допомоги, яка розроблена Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА спільно з Харківською обласною спілкою «Молодіжні Ініціативи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Комунікативну платформу проектів та програм міжнародної допомоги «GrantsLife» було презентовано під час зустрічі керівника області Юлії Світличної з делегацією міжнародних організацій, фондів, гуманітарних місій і програм, що працюють на території Харківської області, та під час панельної дискусії «Міжнародна технічна допомога: механізми підтримки економічного, соціального та освітнього розвитку громад» VIII Міжнародного економічного форуму «ІННОВАЦІЇ. ІНВЕСТИЦІЇ. ХАРКІВСЬКІ ІНІЦІАТИВИ!».

 

Платформа отримала позитивні відгуки керівництва області та учасників, а також підтримку від всіх партнерських організацій та установ.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.