Сайт міста Люботин » Головна » Про призов громадян на строкову військову службу у квітні - травні 2017 року

 Про призов громадян на строкову військову службу у квітні - травні 2017 року
Автор: Chekardina   Додано:28 лютого 2017   Переглядів:486   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 
 (голосів: 1)

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ 

     

Н А К А З

   

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА

ХАРКІВСЬКОГО   ОБ'ЄДНАНОГО   РАЙОННОГО   ВІЙСЬКОВОГО   КОМІСАРІАТУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

«27» _лютого_2017 року                м. Харків                         №  13

     

Про   призов   громадян

на  строкову   військову службу

у квітні - травні  2017  року

   

     1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року                        № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» з 3 квітня по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

     2. Явці на призовну дільницю Харківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, відправці до військ  підлягають особи, яким до дня відправки у військові частини виповниться 20 років, а також старших осіб, які не досягли 27 річного віку, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

     3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Харків Московський проспект 96А у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, відповідно до статті 15 пункту 8 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зобов’язані прибути до районного військового комісаріату з 3 квітня по 31 травня 2017 року, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

     4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Харківського району та міста Люботин Харківської області, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

     5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

     6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного  законодавства.

     

Військовий комісар

Харківського об’єднаного районного військового комісаріату

 

підполковник                                           С.В.Сова

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.