Сайт міста Люботин » Головна » Міські спортивно – масові змагання серед дівчат навчальних закладів!

 Міські спортивно – масові змагання серед дівчат навчальних закладів!
Автор: Svetlana   Додано:13 березня 2017   Переглядів:159   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

  10 березня 2017 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  Люботинської міської ради провів міські командні спортивно – масові змагання з шашок та тенісу настільного  серед дівчат навчальних  закладів. Змагання проходили у приміщеннях Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, у яких брали участь вихованці самого ліцею і учні загальноосвітніх закладів. У турнірі з шашок і тенісу змагалися по 2 дівчини від кожного закладу. Не змогли взяти участь представники Гімназії №1 та ЗОШ №6.

  Насиченим видався березень на змагання серед дівчат, та це і не дивно, адже все що пов’язано з весною та красою, це все наші чарівні дівчата, їхні мами та бабусі.

За підсумками міського командного турніру із тенісу настільного серед навчальних закладів  перемогу, а з нею і Кубок здобула команда ЗОШ №5 у складі: Жупанас Марина, Луценко Марина, друге місце зайняла команда Караванської ЗОШ  у складі: Тімченко Яна, Кузнєцова Валерія, третє місце посіла команда ЛПЛЗТ у складі: Русанова Наталія, Малихіна Наталія.

  У  міському командному турнірі з шашок серед навчальних закладів перемогу, а з нею і Кубок здобула команда НВК №2 у складі: Ярова Яна, Шипша Кристина, друге місце зайняла команда Караванської ЗОШ у складі: Насвіт Єлизавета, Цибульник Вікторія, третє місце посіла команда ЗОШ №5 у складі: Мищенко Юлія, Ляшенко Вероніка.

  Всі команди – переможці отримали Кубки, командні дипломи та індивідуальні грамоти, а призери командні дипломи та теж індивідуальні грамоти від Комунального закладу – міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Міські спортивно – масові змагання серед дівчат навчальних закладів!

Міські спортивно – масові змагання серед дівчат навчальних закладів!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.