Веб-портал міста Люботин » Головна » Звучать народні інструменти

 Звучать народні інструменти
Автор: Svetlana   Додано:21 березня 2017   Переглядів:623   Категорія - [Головна, Відділ культури, молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

  19 березня у великій залі Харківського музичного училища імені Б.М. Лятошинського пройшов заключний, шостий концерт циклу «Звучать народні інструменти». Учасниками всіх концертів були учні та викладачі класів народних інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Харківської області та міста Харкова.

   У заключному концерті проекту взяли участь юні баяністи і акордеоністи Люботинської дитячої музичної школи та їх викладач Ткаченко М.І. Звучали оригінальні твори для акордеону та баяну, твори класичної музики, твори сучасних композиторів. Юні солісти та ансамблі демонстрували із захопленням власні досягнення гри на цих інструментах.

  Головною і дуже важливою подією концерту став виступ зведеного ансамблю (оркестру) баяністів та акордеоністів у кількості 36 виконавців, що об’єднав учнів та викладачів різних шкіл естетичного виховання Харківської області та міста Харкова. Вони з захопленням виконали твір О.Доренського «Закарпатський танець», інструментовка Дяченка Ю.С. Зал вибухнув щирою овацією.

Звучать народні інструменти

 Завідуюча відділом народних інструментів ДМШ

В.Я.Івахненко

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.