Сайт міста Люботин » Головна » Творчі діти долають нові вершини

 Творчі діти долають нові вершини
Автор: Svetlana   Додано:30 березня 2017   Переглядів:502   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 0)

  Коли природа дарує теплі погожі дні і ясне сонечко, коли весна повністю вступає у свої права, проганяючи сувору зиму, коли пагорби вкриваються зеленим пушком молодої травички, а на галявинах з’являються першоцвіти - це надихає творчих дітей на нові звершення.

Учні нашої дитячої музичної школи вкотре це доводять: 11 березня у Дергачівському районному будинку культури пройшов  Відкритий фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти». Участь у ньому взяли юні вокалісти, а диплом лауреата ІІІ ступеню отримав Федін Олексій (викладач Колесник О.І., концертмейстер Нищота Є.І.).

  25 березня гітаристка Глущенко Людмила (викладач Дзюба Н.М.) стала лауреатом ІІІ ступеню Районного відкритого фестивалю - конкурсу юних виконавців на народних інструментах, який проходив у Дергачівській дитячій музичній школі. 28 березня учні нашої школи брали участь одразу в кількох конкурсах.

Так, Шевцова Софія та її викладач Дзюба Н.М. взяли участь у ХVІІ Міжнародному конкурсі – фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва “АКОРДИ ХОРТИЦІ” в м. Запоріжжі та отримали високу нагороду – диплом лауреата ІІ ступеню.

Творчі діти долають нові вершини

 Учні відділу народних інструментів відзначились нагородами на міжшкільному конкурсі юних виконавців на народних інструментах «Чарівна струна»:

  • Аршава Олена - лауреат І ступеню – бандура (викладач Івахненко В.Я., концертмейстер Блезінцова В.О.)
  • Парамонов Єгор - лауреат І ступеню - акордеон (викладач Ткаченко М.І.)
  • Піддубна Євгенія - лауреат І ступеню - бандура (викладач Івахненко В.Я.)
  • Шугайленко Вероніка- лауреат ІІІ ступеню – бандура (викладач Івахненко В.Я.)
  • Несвітій Анна – дипломант  - бандура (викладач Івахненко В.Я.)
  • ансамбль баяністів-акордеоністів «Етюд» у складі: Руденко Радіон, Захаренко Михайло, Марченко Максим, Мала Анастасія, Ілинич Андрій, Токарєв Денис-лауреат ІІІ ступеню (викладач Ткаченко М.І)

Вітаємо  переможців та бажаємо натхнення, весняного настрою, нових звершень і перемог!

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.