Сайт міста Люботин » Головна » Дружба, що гартувалася роками!

 Дружба, що гартувалася роками!
Автор: Chekardina   Додано:4 квітня 2017   Переглядів:374   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Дружба, що гартувалася роками!


З нагоди 30–ти річчя утворення Люботинської міської ветеранської організації, до речі, самої численної в місті, зібралися ветерани з тим, щоб гідно відзначити цю ювілейну дату, яку організував Люботинський міський голова Лазуренко Леонід  Іванович.

Гостями свята були ветерани бойових дій у Другій світовій війні, заступник голови  обласної ради ветеранів України Володимир Степанович Гріневич, голова Бабаївської селищної ради Олександр Васильович Мороз, колишній секретар Бабаївської селищної ради, яка понад 30 років пропрацювала на цій посаді, нині секретар Бабаївської ветеранської організації Любов Валентинівна Орєхова, голова цієї організації Василь Федорович Галоша. Голова Люботинського товариства Союз Чорнобиль України, Микола Володимирович Глущенко, помічник народного депутата України Володимира Михайловича Кацуби Лариса Василівна Гільова.

Люботинський міський голова Л.І.Лазуренко привітав ветеранів, він сказав: «Завдяки  Люботинській ветеранській організації я сьогодні знаходжусь поруч з вами, бо саме ветерани  залучили мене до громадської діяльності. До цього  я приділяв увагу сім’ї та бізнесу.

Коли до мене вперше прийшли представники ветеранської організації, голова Михайло Олександрович Папирін, секретар Ніна Олександрівна Боровицька і учасник бойових дій Другої світової війни Микола Андрійович Рубан, вони запросили мене на спілкування  з ветеранами. З того часу почався тісний, дружній зв’язок . Я зрозумів, що зробив належний, правильний вибір.

На сьогодні я міський голова, ветеран праці. Я вдячний  Люботинській міській  ветеранській організації за те, що  маю можливість брати участь у громадському житті нашого міста. За минулий рік у нашому місті багато чого змінилось. Моя робота і в подальшому буде направлена тільки на громаду. Наші старання будуть направлені на покращення наших дитячих закладів, шкіл, лікарень, наших доріг. У цьому році закінчимо освітлення наших вулиць.

Міський голова і міська рада і в подальшому готові брати активну участь  у життєвій діяльності ветеранської організації і активно допомагати їй. Скажу відкрито, що мені не подобається те приміщення, в якому перебуває ветеранська організація. Будемо сподіватися, що в цьому році буде вирішено це питання і вам буде надане інше приміщення з кращими умовами. Ви цього варті.

Зараз серед нас  знаходяться учасники бойових дій Другої світової війни, я вдячний їм за ратні героїчні подвиги, які вони проявили на фронтах і у відбудові нашого міста в післявоєнні роки».

Леонід Іванович провів церемонію нагороджень. За багаторічну плідну працю, активну життєву позицію, вагомий особливий внесок у розвиток ветеранського руху в м. Люботині та з нагоди 30-річчя з дня заснування ветеранської організації  грамотами виконавчого комітету  були нагороджені: Боровицька Н.О., Барчан Л.К., Зіменко Г.Я., Шинкаренко З.І., Кучерява Л.М., Пархоменко М.Д., Загорулько Г.І., Шульженко В.Б.

Заступник голови обласної ради ветеранів Володимир Степанович Гріневич у своєму виступі зазначив: «Мені дуже приємно бути на цьому великому прекрасному святі, яке відзначає ваша ветеранська організація. Багато років довелося працювати  з Михайлом Олександровичем Папиріним, це була прекрасна людина і я завжди відносився до нього з великою повагою, вивчав досвід його роботи. Також працював з Валентиною Олексієвною Іволгіною – це чудова жінка, яка і зараз у нашій обласній ветеранській організації - член Президіума. Щодо Люботинської міської ветеранської організації - це одна з найкращих ветеранських організацій в області, головою якої є Сергій Іванович Котихін. Я вважаю що заслужено, на прохання міської ради, йому була вручена Подяка від обласної адміністрації на обласному зібранні. Я дуже радий зустрічі з Люботинським міським головою Леонідом Івановичем Лазуренко. З великою увагою слухав його виступ. Мені сподобалися хороші  відносини міської ради з ветеранською організацією. Цей досвід ми будемо намагатися розповсюдити в обласних ветеранських організаціях».

В.С.Гріневич нагородив похвальними грамотами голів первинних ветеранських організацій за багаторічну працю і за те, що працюючи на громадських засадах, вони проводять велику роботу по патріотичному вихованню молоді. Нагороди отримали:  Приходько Н.Ф., Коробська А.І., Карнаух В.І.

Хвилиною мовчання присутні  пом’янули тих, хто пішов із життя.

Помічник народного депутата України В.М. Кацуби Лариса Василівна Гільова передала привітання зі святом, побажала всім миру, добра, злагоди  і любові. Лариса Василівна виконала доручення В.М.Кацуби та вручила Подяки за багаторічну працю, активну участь у громадсько-політичному житті, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, вихованні молодого покоління в дусі патріотизму та з нагоди 30–річчя заснування Люботинської міської ветеранської організації України Котихіну С.І., Вольвач С.П., Гончаровій Л.П., Кучерявій Л.М.,Трохимовій Г.В.

Маючи доручення від Народного Героя України, голови Харківської обласної організації партії «Відродження», Почесного громадянина м. Люботина Віктора Миколайовича Остапчука, Лариса Василівна нагородила грамотами від обласної організації партії «Відродження» Котихіна С.І., Бабенко Л.Є., Боровицьку Н.О., Єременко О.І., Коробську А.І.

Голова Люботинської ветеранської організації  Сергій Іванович Котихін розповів про те, що в 1965 році ветеранський рух очолив колишній фронтовик Іван Сергійович Доценко. У 1987 році на базі ветеранського руху було організовано ветеранську міську організацію головою, якої був також Доценко І.С., аж по 1995 рік.

З 1995 по 2011 роки ветеранською організацією керував Михайло Олександрович Папирін. З 2011 по 2014 головою Люботинської ветеранської організації була Валентина Олексіївна Іволгіна. Під її керівництвом ветеранська організація стала одною із кращих в області.

Протягом останніх років суттєву допомогу ветеранській організації надали Віктор Миколайович Остапчук, Володимир Михайлович Кацуба, Микола Григорович Уманець, Роман Сергійович Веприцький, Володимир Степанович Гріневич і, передусім, Леонід Іванович Лазуренко - всім низький уклін від ветеранів. Подяками від Люботинської ветеранської організації відзначено учасників бойових дій Олексія Семеновича Теличка, Івана Захаровича Притиченка, Арамаіса Нерсесовича Хачікяна, Федора Денисовича Сахна, Соловей Миколу Васильовича. Подяки також отримали голови первинних ветеранських організацій Любов Афанасіївна Дубровина, Світлана Павлівна Вольвач, Світлана Яківна Білоус, Любов Євдокимівна Бабенко, Галина Василівна Трофімова, Євдокія Іванівна Колесник, Ольга Іванівна Тузко, Надія Іванівна Остащенко.

Валентина Олексіївна Іволгіна сказала: «Я щаслива тим, що в розвитку Люботинської міської ветеранської організації є і моя частина праці. Бажаю всім вам здоров’я, великого щастя, любові ваших рідних, дітей, онуків. Отримую насолоду від того, що мером міста став Л. І. Лазуренко, який любить наше місто, його людей. Ми сьогодні і завтра будемо підтримувати його і той шлях, який він обрав».

Голова Бабаївської селищної ради Олександр Васильович Мороз у своєму виступі зазначив, що дружба між Люботинською ветеранською організацією і Бабаївськими ветеранами зародилася вже давно. Закликав і в подальшому бути в хороших дружніх відносинах, запрошувати на значні події, які будуть відбуватися у Бабаях і місті Люботині. «Ми даємо згоду на приїзд до вас з концертною програмою. Я добре запам’ятав слова вашого міського голови Леоніда Івановича, який сказав: «Я буду працювати тільки на інтереси громади», - продовжив Олександр Васильович та щиро привітав Люботинську міську ветеранську організацію з 30-річчям Дня заснування.

«Важко перерахувати всі ваші добрі справи, ваш життєвий досвід, теплоту ваших сердець - у своєму виступі сказав О.В. Мороз, - ваша активна громадська позиція є найкращим прикладом для усіх нас, а більше за все – для підростаючого покоління. Побільше передавайте свої знання молоді і дітям, діліться своїми спогадами. Давайте поради, розповідайте історичну правду про важкі часи війни і повоєнне лихоліття. Шановні ветерани! На життєвому шляху у кожного із вас було багато важких випробувань. Ви пройшли їх з гідністю і честю».

Олександр Васильович подарував книгу про Бабаї Люботинському міському голові Л.І. Лазуренку і Люботинській ветеранській організації.

Голова Люботинського товариства «Союз Чорнобиль України» Микола Володимирович Глущенко щиро привітав Люботинську ветеранську організацію з ювілеєм.

По закінченню урочистої частини свята Леонід Іванович Лазуренко сказав: «Я впевнений, що наші зустрічі з Бабаївською громадою будуть продовжуватися. Ми будемо зустрічатися з Олександром Васильовичем і разом будувати плани на майбутнє з тим, щоб наші ветеранські організації були кращими на Слобожанщині!»

Із концертною програмою перед ветеранами виступили аматори міста.

 

Микола Пархоменко,

керівник прес-центра РОВ м. Люботина

 

 

Дружба, що гартувалася роками!

Дружба, що гартувалася роками!


Дружба, що гартувалася роками!

 


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.