Сайт міста Люботин » Головна » Міські спортивно – масові змагання з тенісу настільного серед навчальних закладів серед юнаків і дівчат

 Міські спортивно – масові змагання з тенісу настільного серед навчальних закладів серед юнаків і дівчат
Автор: Svetlana   Додано:19 квітня 2017   Переглядів:133   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

  13 квітня Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» провів міські спортивно – масові змагання з тенісу настільного  серед навчальних закладів серед юнаків і дівчат, які виступали у командних турнірах по 2 юнаки та 2 дівчини від кожного закладу. Участь взяли збірні команди НВК №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №5, Караванська ЗОШ та Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту.

  За результатами змагань у дівчат перемогла команда Караванської ЗОШ у складі: Кузнєцова Валерія, Тімченко Яна, друге місце зайняла команда ЛПЛЗТ у складі: Русанова Наталія, Костюк Ірина, третє місце посіла команда ЗОШ №5 у складі: Жупанас Маргарита, Головащенко Софія.

  За підсумками змагань у юнаків, де були дуже щільні результати зразу у трьох закладів та прийшлось підраховувати очки по декількома позиціям,   перемогла теж команда Караванської ЗОШ у складі: Волохов Олександр, Власенко Іван, друге місце здобула команда ЗОШ №5 у складі: Головащенко Артем, Книш Даніл, третє місце посіла команда ЗОШ №3 у складі: Свід Богдан, Заря Денис.

  Команди – переможці серед дівчат та юнаків отримали Кубки, командні дипломи та індивідуальні грамоти, а команди – призери командні дипломи та індивідуальні грамоти відповідних ступенів  від Комунального закладу «Спорт для всіх».

Міські спортивно – масові змагання з тенісу настільного  серед навчальних закладів серед юнаків і дівчат

Міські спортивно – масові змагання з тенісу настільного  серед навчальних закладів серед юнаків і дівчат

Міські спортивно – масові змагання з тенісу настільного  серед навчальних закладів серед юнаків і дівчат

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.