Веб-портал міста Люботин » Головна » Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи! Дорогі земляки !

 Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи! Дорогі земляки !
Автор: Svetlana   Додано:25 квітня 2017   Переглядів:411   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

 

Шановні учасники ліквідації наслідків  

Чорнобильської катастрофи! Дорогі земляки !

 

  26 квітня настає 31 – річниця  відтоді, як сталася одна із найбільших техногенних катастроф в історії людства - аварія на Чорнобильській атомній електростанції, що забрала життя і здоров’я тисяч людей та  стала тяжким прикладом  для всього світу.

   Цього дня ми вшановуємо героїзм і мужність тих, хто першим кинувся рятувати всіх від невидимого ворога, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії,і ціною власного життя врятував мільйони людей від   неминучої загибелі.  На жаль, ці герої   уже пішли у безсмертя, залишивши смуток та біль у наших серцях. Вічна і світла їм пам'ять.

  Всім героям - ліквідаторам, які, на щастя, перебувають з нами, у  цей день від себе особисто ще раз хочу висловити щиру вдячність за порятунок  України і світу від страшної біди. Схиляю голову перед вашою мужністю, почуттям обов'язку та відданістю Вітчизні.

  Усім причетним до ліквідації аварії на ЧАЕС, їх родинам, співвітчизникам щиро бажаю  доброго здоров’я, благополуччя, добробуту. Хай минають нашу Батьківщину всілякі негаразди, мирного неба  нашим домівкам, сімейного затишку- українським  родинам, щасливої долі - дітям і онукам!

 З повагою,

народний депутат України

Володимир Кацуба   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.