Веб-портал міста Люботин » Головна » Квітневі здобутки учнів дитячої музичної школи

 Квітневі здобутки учнів дитячої музичної школи
Автор: Svetlana   Додано:4 травня 2017   Переглядів:652   Категорія - [Головна, Відділ культури, молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

Щороку квітень – найбільш насичений місяць для учнів музичної школи. Він напрочуд щедрий на конкурси та фестивалі, де учні Люботинської дитячої музичної школи приймали активну участь і займали призові місця.

Так, з 5 по 9 квітня 2017 року учні відділу народних інструментів взяли участь у           V Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт – Домінанта - 2017», що проходив на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. До складу журі увійшли провідні фахівці з України, Польщі, Білорусі, Литви, Молдови. За результатами конкурсу:

Піддубна Євгенія (номінація «бандура» вікова категорія 6-9 років) – лауреат ІІ ступеня (викладач Івахненко В.Я.),

Шевцова Софія (номінація «гітара» вікова категорія 6-9 років) – лауреат ІІ ступеня (викладач Дзюба Н.М.).

З 21 по 25 квітня у м. Одеса проходив I Міжнародний інтернет - конкурс мистецтв «Musical South Palmyra», де свої сили спробували юні піаністи. Міжнародне журі відзначило учнів викладача Блезінцової В.О. такими нагородами:

фортепіанний дует Еткало Аліна - Кульмінська Валерія  -   ІІ місце,

Слєпцова Катерина  -  ІІ місце,

Альбощий Олексій  -  ІІ місце,

Кульмінська Вероніка    -  ІІ місце,

Буцька Анастасія -  -  ІІ місце,

Насвіт Єлизавета   -  ІІІ місце,

Репецька Єлизавета  -  ІІІ місце.

Квітневі здобутки учнів дитячої музичної школи

З 25 по 27 квітня учні класу бандури взяли участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича, який проходив у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.Котляревського. І знову отримали заслужені нагороди:

Піддубна Євгенія отримала диплом лауреата ІІІ ступеня,

Аршава Олена  - диплом лауреата  ІІ ступеня (викладач Івахненко В.Я., концертмейстер Блезінцова В.О.)

В останній тиждень квітня на базі Харківської дитячої школи мистецтв №5 імені І.О.Дунаєвського в рамках роботи зонального методичного об’єднання було проведено Міжшкільний фестиваль юних піаністів «Пролісок», який проводився з метою залучення до участі у конкурсі значної кількості учнів з різним рівнем досягнень, збереження і розвитку школи виконавства на фортепіано, підвищення якості педагогічної та методичної роботи викладачів з юними виконавцями. Всі учні нашої школи посіли призові місця, а саме:

Вдовенко Неоніла  отримала диплом «Надія», (викладач Блезінцова В.О.)

Альбощий Олексій      -   Лауреат, (викладач Блезінцова В.О.)

Насвіт Єлизавета      -   Лауреат, (викладач Блезінцова В.О.)

Буцька Анастасія       -   Лауреат, (викладач Блезінцова В.О.)

Слєпцова Катерина    -  Лауреат, (викладач Блезінцова В.О.)

Кульмінська Вероніка -  Лауреат,  (викладач Блезінцова В.О.)

Касьяненко Анна     -    Дипломант, (викладач Скобля Н.В.)

Бридня Катерина    -   Дипломант,  (викладач Скобля Н.В.).

На 13-му Обласному конкурсі обдарованої молоді «Музична Слобожанщина», що проходив у Харківській гуманітарно-педагогічній академії, двоє учнів отримали дипломи ІІ ступеню у номінації «Сценічна майстерність»: Насвіт Єлизавета та Еткало Ярослава (викладач Еткало Ю.В.), а Насвіт Єлизавета у номінації «Фортепіано» була нагороджена «Дипломом за краще виконання твору українського композитора» (викладач Блезінцова В.О.).

29 квітня пройшов V Міжнародний фестиваль Шоу талантів «Лотос надії». Фестиваль проводився за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. В конкурсному відборі брали участь виконавці різних номінацій.  Від нашої школи в номінації «фортепіано» виступила Козлова Альона (викладач бездітко Л.М.). та стала лауреатом І ступеню на підсумковому нагородженні учасників конкурсу.

Щиро вітаємо всіх  переможців та їх викладачів. Бажаємо натхнення і наснаги, творчих досягнень та яскравої долі митців, які б своїми досягненнями прославляли ім’я нашого рідного міста.

Директор Люботинської ДМШ

Еткало Ю.В.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.