Сайт міста Люботин » Головна » Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проекту рішення

 Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проекту рішення
Автор: Svetlana   Додано:17 травня 2017   Переглядів:433   Категорія - [Головна, Регуляторна політика]
 
 (голосів: 0)

  Запрошуємо суб'єктів господарювання до обговорення проекту рішення Люботинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції»

 

  Свої пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу: м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, к. 31 (відділ з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою) або електронну адресу Люботинської міської ради: lubotin@mr.kh.gov.ua

Телефон для довідок: 741-11-63.

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ                                        

 

Від __ липня 2017 року            №_____

 

Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить

до комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції                                     

  

   Розглянувши службову записку першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органі влади Іващенка О.В., відповідно до Господарського кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 р. № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності» (зі змінами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 р. №199), Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні“, Наказу Міністерства фінансів України від 13.05.2016 р. №818 «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання», беручи до уваги Наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 р. №394 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку», керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Люботинської міської ради VІI скликання, Люботинська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Люботина у новій редакції (додається).

 2.Рішення ХХVІ сесії VІI скликання Люботинської міської ради від 24.01.2017 р. №18 визнати таким, що втратило чинність.

 3.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іващенка О.В. та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

Міський голова                                                                                         Л.І. Лазуренко

 

Завантажити документи:

polozhennya-pro-spisannya-mayna-2017-2.rar [37.15 Kb] (cкачувань: 12)

spisannya-mayna-analz.rar [11.05 Kb] (cкачувань: 9)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.