Сайт міста Люботин » Головна » Люботинське відділення ХОДПІ повідомляє

 Люботинське відділення ХОДПІ повідомляє
Автор: Lubotin   Додано:23 квітня 2010   Переглядів:1301   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Декларація з ПДВ

Відповідно до Порядку заповнення та подання декларації з ПДВ, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.97р. №166 разом з декларацією подаються усі необхідні додатки до неї, обов’язковість яких передбачено даним Порядком. Додаток 5 подається, незалежно від того, проводило підприємство якісь операції у звітному періоді чи ні.

 

Термін подання декларації про доходи

Фізичні особи, які займаються підприємницькою діяльністю, на загальній системі оподаткування,або за фіксованим патентом надають податковому органу Декларацію про доходи наростаючим підсумком з початку року (за квартал; півріччя, три квартали, рік), у строки, визначені законом (протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, тобто не пізніше: 10 травня - за I квартал, 9 серпня - за перше півріччя, 9 листопада - за 9 місяців, 9 лютого наступного року - за звітний рік).

 

Сплата податку з власників транспортних засобів

Згідно зі статтею 5 Закону України від 11.12.91р. №1963-XII “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” із змінами та доповненнями податок сплачується:

фізичними особами - перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд;

юридичними особами - щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.