Сайт міста Люботин » Головна » День шахів в Україні!!!

День шахів в Україні!!!
Автор: Svetlana   Додано:17 липня 2017   Переглядів:64   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

16 липня 2017 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання з шахів серед різновікових груп населення присвячені Всеукраїнському Дню шахів в Україні.

У змаганнях по традиції взяли участь всі наші знані майстри, які неодноразово з честю  виступали особисто та у  складі різних збірних команд міста Люботина, у різні роки на обласних і Всеукраїнських заходах та здобували самі високі місця.

У шаховому турнірі присвяченому Дню шахів в Україні перемогу здобув Глушко Сергій Миколайович, друге місце у Коритова Анатолія Андрійовича, третє місце посів Шкурпіло Віталій Олександрович. Переможець отримав Кубок та грамоту, а   призери грамоти відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради, а також грошові премії від наших друзів, любителів шахів.

Дякуємо нашим учасникам, ветеранам спорту за участь, бажаємо здоров’я та ще багато років захищати на змаганнях честь міста та передавати свій досвід молоді!