Сайт міста Люботин » Головна » Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській

 Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській
Автор: Svetlana   Додано:18 липня 2017   Переглядів:139   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 Із радістю та нетерпінням чекали діти відкриття дитячого майданчика на вулиці Одеській. І ось нарешті настала урочиста мить: зібралися дітлахи і дорослі та гості заходу – перший заступник міського голови Олег Іващенко, депутати міської ради Павло Волинський і Оксана Сергеєва,  радник міського голови Вячеслав Рубан.

  Гості привітали малечу та їх батьків зі святом відкриття нового ігрового  майданчика, подякували за велику підготовчу роботу, яка була проведена мешканцями округу – облаштовано територію, відремонтовано та пофарбовано елементи попереднього майданчика, які гармонійно доповнюють  новий майданчик. Також відзначили, що міська влада особливу увагу приділяє здоров’ю та розвитку дітей. Цього року заплановано встановити 3 спортивних та 13 дитячих майданчиків.

  У свою чергу батьки висловили слова вдячності міському голові Леоніду Івановичу за увагу та турботу про дітей, за створення комфортних умов для їх розвитку та відпочинку.

  Присутні щиро дякували Олександру Жорнику, тренеру з боксу, за ініціативи якого ще 40 років тому на місці колишнього пустиря самотужки було встановлено перше спортивне та дитяче обладнання, а тепер улюблене місце дітей стало більш красивим та сучасним. Урочиста частина завершена, розпочалися розваги дітей та пригощання солодощами.

Відкритито дитячий майданчик на вул. Одеській   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.