Сайт міста Люботин » Головна » Не залишайтесь байдужими!

 Не залишайтесь байдужими!
Автор: Lubotin   Додано:13 травня 2010   Переглядів:732   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

З метою утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та туризму України спільно з Всеукраїнським благодійним фондом “Серце до серця” 4-10 травня 2009 року було проведено щорічну Всеукраїнську благодійну акцію допомоги залишеним дітям з вадами зору.

 

До проведення акції були залучені понад 30 тис. волонтерів з числа членів молодіжних і дитячих громадських організацій, учнів загальноосвітніх, позашкільних, студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Під час проведення акції відбувся суспільний збір коштів для закупівлі обладнання для діагностики та попередження вад зору у дітей, що передаватиметься до обласних дитячих лікарень.

Спільними зусиллями волонтерів, учнівською та студентською молоддю, громадськістю було зібрано майже 2,8 млн. грн.

Міністерство освіти і науки України висловлює щиру вдячність волонтерам акції з числа учнівської та студентської молоді, педагогічним працівникам, батьківській громадськості за сприяння в організації акції.

Чергова щорічна акція допомоги новонародженим дітям з різними вадами відбудеться 3 по 23 травня 2010 року.

 

Під час проведення акції на святкових благодійних концертах, конкурсах плакатів, фотографій, відбудеться суспільний збір коштів, на які буде закуплено медичне обладнання для попередження та лікування дітей з різними вадами в обласних дитячих лікарнях.

Просимо всіх небайдужих громадян взяти участь у проведенні цієї акції!

 

Головний спеціаліст служби у справах дітей

Глущенко Л. Є.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.