Сайт міста Люботин » Головна » «Головне - безпека переїздів»

 «Головне - безпека переїздів»
Автор: Chekardina   Додано:6 вересня 2017   Переглядів:81   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

«Головне - безпека переїздів»

 

          Як відомо, на залізниці в усі  часи особлива увага приділяється питанням безпеки руху поїздів і автотранспорту, що курсують через залізничні переїзди. Для цього розробляються і реалізуються спеціальні програми і заходи.

Протягом 2016 та 2017 років на переїзді 23 км (зупиночна платформа Водяне) міста Люботин працівниками залізниці виконано капітальний ремонт переїзного поста та проїзної частини.

        Незважаючи на постійну інформацію по засобах масової інформації про випадки ДТП на залізничних  переїздах України, водії продовжують порушувати правила проїзду. Водії не реагують на зауваження чергових по переїздах, а головне не звертають увагу на заборонні показання світлофорної сигналізації та закриті основні шлагбауми.

Керівництво дистанції колії нагадує  водіям транспортних засобів, що відповідальність за порушення правил проїзду  через залізничні переїзди передбачено статтею 123 КУпАП:

«Стаття 123. Порушення особами, які керують транспортними засобами, правил руху через залізничні переїзди крім другої та третьої статті тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

В’їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонений тягне за собою накладення штрафу від п’ятидесяти до семи десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на  строк від шести  місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного  засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Порушення,  передбачене частиною другою цієї статті, вчинене водієм транспортного засобу під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.

Пам’ятайте, що лише дисципліна на транспорті зможе зберегти  життя людей!

 

 

Головний інженер  дистанції колії  

                                                В.Л. Московка    

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.