Сайт міста Люботин » Головна » До уваги люботинців, які підтримують здоровий спосіб життя!

 До уваги люботинців, які підтримують здоровий спосіб життя!
Автор: Svetlana   Додано:22 вересня 2017   Переглядів:329   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

До уваги люботинців, які  підтримують здоровий спосіб життя!

З 2017 року стартував Порядок оцінювання фізичної підготовленості населення України. Метою цього заходу є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, а також сприяння виховання патріотизму та громадянської позиції.

Для забезпечення проведення заходу Міністерством молоді та спорту України розроблено відповідні тестові завдання, окремо для кожної вікової групи. Проведення такої роботи обов’язково для учнівської молоді, збройних сил, правоохоронних органів, рятувальних служб та ін. Підприємства та організації,які не відносяться до вище перерахованих проводять тестування на добровільних засадах.

Якщо Ви не належите до жодної з груп, то уразі бажання перевірити свою фізичну підготовку можливо подавши заявку встановленого зразка (додається) до відділу у справах молоді та спорту,  до КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх» або в електронному вигляді на адресу виконкому: E-mail: lubotin@mr.kh.gov.ua з поміткою  «спортивні питання». В заявці ви вказуєте особисті свої данні та види тестів з якими можна ознайомитися з Наказу Міністерства молода та спорту України від 15 грудня 2016 р.  № 4665.  

 Також для проходження тестування необхідно отримати допуск лікаря за формою № 086 – 1/о (для учнів) або за формою №027/о.

Запрошуємо усіх бажаючих мешканців міста подати заявку на проходження тестування до 05 жовтня 2017 року.

Після закінчення терміну прийому заявок на сайті буде розміщення графік та місце його проведення, а також буде повідомлено додатково особисто кожному  бажаючому.

 

Завантажити додаток:doc1.doc [360.5 Kb] (cкачувань: 3)

 

Начальник відділу

 у справах молоді та спорту

С.І. Лазоренко   

 

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.