Сайт міста Люботин » Головна » Серед клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» кількість отримувачів субсидій зросла на третину

 Серед клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» кількість отримувачів субсидій зросла на третину
Автор: Svetlana   Додано:27 вересня 2017   Переглядів:189   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

  Станом на 1 вересня 2017 року на Харківщині субсидії на оплату за газ отримують 434 тис. домоволодінь – тобто 45% всіх споживачів газу. Це на третину, а точніше на 31% більше, ніж рік тому. Додатковий ріст кількості субсидіантів може стримати те, що в жовтні органи соціального захисту не будуть нараховувати допомогу на опалювальний сезон тим споживачам, котрі  мають прострочену понад 2 місяці заборгованість за газ в сумі більше ніж 340 грн.

  Згідно урядової постанови № 609 від 18 серпня 2017 року, нарахування субсидії споживачам газу припиняється в разі двомісячної заборгованості, яка перевищує 340 грн. Це призведе до подальшого накопичення неплатежів за газ та припинення боржникам постачання газу. Станом на 1 вересня, борги мешканців Харкова та області зросли до рекордного за всі роки показника – близько 1,5 млрд. грн. При цьому державною допомогою на оплату за газ користується понад 45% домоволодінь. Щоб не мати перебоїв в газопостачанні в опалювальному сезоні, ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» радить своїм клієнтам оформити субсидії, а субсидіантам-боржникам терміново розрахуватись за спожитий газ.  Наразі в області відключеними від газопостачання вже є 29 тис. домоволодінь.

  «Майже 85% оплачених споживачами коштів отримує Нафтогаз України. Саме цей державний монополіст вирішує, чи виділятиме мешканцям регіону газ. Враховуючи велику заборгованість, щоб не бути відключеним від газу ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»  просить малозабезпечених споживачів звернутись в управління соціального захисту для оформленням субсидії, а боржників розрахуватись за спожитий газ», - зазначила начальник відділу розрахунків за газ ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Тетяна Харченко.

  Після оформлення субсидії, управління соціального захисту надсилає ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» інформацію про споживача, та розмір наданої йому державної допомоги по оплаті за газ. Вказаний розмір субсидії зараховується на особовий рахунок користувача газу. Оформлення державної допомоги та визначення її розміру здійснюється виключно управліннями соціального захисту.

Оплатити послуги газопостачання можливо в:

  • Відділеннях ПАТ "Державний ощадний банк України" 
  • ПАТ комерційний банк «ПРИВАТБАНК»
  • ПАТ «МЕГАБАНК». (у відділеннях банку, М-BOX, Інтернет, додаток «MEGABANK Online»)
  • ПАТ «Укрпошта»
  • ПАТ Банк «УКРГАЗБАНК»
  • ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»
  • ПАТ «Банк Фамільний»
  • ПАТ «АЙБОКС БАНК»
  • Через платіжні системи iPay.ua, Portmone,  Easy Pay або в «Особистому кабінеті» споживача газу на сайті 104.ua.

Довідка: ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» здійснює постачання природного газу на території Харківської області (в т.ч. м. Харків) з 01 липня 2015р. Підприємство обслуговує більше 960 тис. побутових споживачів регіону, 3,7 тис. промислових та комунально-побутових об’єктів.    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.