Веб-портал міста Люботин » Головна » В Харківській області щомісяця показання газового лічильника передають понад 290 тис. споживачів

 В Харківській області щомісяця показання газового лічильника передають понад 290 тис. споживачів
Автор: Chekardina   Додано:2 жовтня 2017   Переглядів:604   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

В Харківській області щомісяця показання газового лічильника передають понад 290 тис. споживачів

 

В Харківській області показання приладу обліку в ПАТ «Харківгаз» щомісяця передають 296 тис. споживачів газу. Це 77% від клієнтів компанії, які мають індивідуальні прилади обліку. Мешканцям домоволодінь, які не передали дані газового лічильника, ПАТ «Харківгаз» розраховує плановий місячний обсяг споживання.

 

Найбільш популярні серед споживачів способи передачі даних приладів обліку газу – це «Особистий кабінет» на сайті 104.ua та SMS-інформування. Ними користується близько 200 тис. клієнтів ПАТ «Харківгаз».  Проте, якщо в період з 1 по 5 число газова компанія не отримала показань приладу обліку, такому споживачу розраховується плановий обсяг споживання газу, згідно вимог Кодексу газорозподільних систем.

 

Щоб скорегувати планові обсяги споживання газу, споживачу необхідно або написати заяву в газову компанію та очікувати на контролера для зняття даних лічильника або в наступному місяці своєчасно передати показання. «Якщо споживач певний період не користувався газом але не писав заяву на припинення газопостачання, такому споживачу також необхідно передавати дані приладу обліку щомісячно, з 1 по 5 число, в ПАТ «Харківгаз». Це допоможе уникнути планових нарахувань», - зазначила начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківгаз» Ірина Манько.

 

Передати показання газового лічильникав ПАТ «Харківгаз» можна одним з наступних способів:

  • зареєструвавши Особистий кабінет на сайті 104.uа
  • відправивши SMS повідомлення на номер 7104
  • звернувшись зі стаціонарного телефону за номером (057) 766-21-04, 067 01 13 104
  • надіславши листа на електронну адресу: contact@kh.104.ua

 

 

 

 Довідка: ПАТ «Харківгаз» здійснює розподіл природного газу на території Харківської області. Підприємство обслуговує 17 тис. км. газопроводів. Щорічні обсяги транспортування складають близько 900 млн. м. куб. природного газу. ПАТ «Харківгаз» забезпечує природним газом понад 450 тис. домоволодінь Харківщини. Підприємство є одним з найбільших роботодавців та платників податків області. Штат підприємства складає близько 3 тис. працівників.