Сайт міста Люботин » Головна » У дитячому садочку м.Люботина встановлено новий дитячий майданчик

 У дитячому садочку м.Люботина встановлено новий дитячий майданчик
Автор: Chekardina   Додано:10 жовтня 2017   Переглядів:114   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

У дитячому садочку м.Люботина встановлено новий дитячий майданчик

Надзвичайно важливий захід проходив 9 жовтня у дитячому дошкільному закладу № 4 – відкриття дитячого майданчика, встановленого в рамках реалізації обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє». 

На відкриття прибули почесні гості: перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат Харківської обласної ради Микола Ілліч Тітов, міський голова Леонід Іванович Лазуренко, перший заступник міського голови Олег Іващенко, депутати міської ради Лідія Куденко, Павло Волинський, радник міського голови Вячеслав Рубан, представники ініціативної групи.

Микола Тітов привітав присутніх та наголосив, що цього року на обласний конкурс «Разом в майбутнє» було надано 1681 міні-проектів, із них переможцями стали 420 проектів. Також відзначив, що встановлення дитячого майданчика стало можливим завдяки спільній роботі обласної, міської рад та активних громадян.

Міський голова Леонід Лазуренко привітав присутніх із важливою подією в історії дитячого закладу і відзначив, що облаштування території павільйоном та ігровими елементами є необхідним для того, щоб діти мали змогу активно та безпечно проводити час, спілкуватися та фізично розвиватися, адже це формує впевненість кожного вихованця садочка.

Завідувач дошкільним закладом Коваленко Н.Я. відзначила, що у невеликому дитячому закладі функціонує всього 2 групи, а павільйон розташований тільки на одному з майданчиків, що значно зменшувало можливості рухової активності дітей під час прогулянки у дощову та вітряну погоду. Тепер же місце для прогулянок дітей стало зручнішим і комфортнішим та висловила глибоку вдячність і депутатам ради, міському голові Л.І. Лазуренко за сприяння в реалізації давньої мрії дітей та батьків, що дозволить урізноманітнити дозвілля дітей під час ігор на свіжому повітрі.

Малюки також подякували дорослим за ігровий островок та подарували пісні.

Кошторисна вартість міні-проекту складає 150 000 грн.

 

Радник міського голови Лідія Куденко

 

У дитячому садочку м.Люботина встановлено новий дитячий майданчик

 

У дитячому садочку м.Люботина встановлено новий дитячий майданчик

 

У дитячому садочку м.Люботина встановлено новий дитячий майданчик

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.