Веб-портал міста Люботин » Головна » Проект «Школа Успіху»

 Проект «Школа Успіху»
Автор: Svetlana   Додано:30 жовтня 2017   Переглядів:831   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 2)

  23 - 26 жовтня 2017 року у м. Люботині за підтримки міського голови Лазуренка Л. І., Люботинської міської ради і начальника відділу освіти Стрільця В. В. реалізовано проект «Школа Успіху» (в межах освітнього проекту KlitschkoFoundation «Школа  Успіху» під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО)для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. 

  Ініціатором проекту у м. Люботині став  учень Люботинської гімназії № 1 Шелест Ілля, учасник Всеукраїнського освітнього проекту KlitschkoFoundation «Школа  Успіху 2017». Метою проекту було виявлення і розвиток актуальних навичок молодого покоління. Вікова група учасників: 14-16 років.

Учасниками проекту «Школа успіху. Люботин» стали 18 активних, талановитих,  допитливих учнів  закладів освіти міста:

Шелест Ілля (Люботинська гімназія № 1)

Дзюба Давид (Люботинська гімназія № 1)

Левченко Кирило (Люботинська гімназія № 1)

Самолевський Олексій (Люботинська гімназія № 1)

Ібрагімов Микита (Люботинська гімназія № 1)

Вишинська Поліна (Люботинська гімназія № 1)

Іващенко Олена (Люботинська гімназія № 1)

ЛіткевичДанил (Люботинська гімназія № 1)

Галенда Ірина (Люботинська гімназія № 1)

Ібрагімов Микита (Люботинська гімназія № 1)

Давидова Вікторія (Люботинський НВК № 2)

Коваленко Микита (Люботинський НВК № 2)

Куц Дмитро (Люботинський НВК № 2)

Мельник Марина (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3)

Мищенко Юлія (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5)

Ляшенко Вероніка (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5)

Головащенко Артем (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5)

Клименко Інна (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6)

Проект «Школа Успіху»

Протягом 2-х перших днів проекту діти співпрацювали з різними спікерами, які розкрили теми:

«Волонтерство за кордоном» (ЕдуардПелипенко, ментор компанії «KlitschkoFoundation»);

«Правила написання текстів та слоганів» (реклама та зв'язки з громадськістю) (АннаДолинська, ментор компанії «KlitschkoFoundation»);

«Особливості сучасного маркетингу» (Рубан В’ячеслав Валерійович,
кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та маркетингу Харківського національного економічного університету  ім. С. Кузнеця, радник міського голови м. Люботина Лазуренка Л. І.);

«Ринок праці в Україні та можливості працевлаштування за кордоном» (спеціалісти Люботинського міського центру зайнятості);

«Безпечне працевлаштування та перебування за кордоном» (Тридуб Ігор Євгенійович, координатор проекту «Протидія торгівлі людьми» Благодійного фонду «Карітас Харків» ).

25 жовтня 2017 року в межах проекту проведено виїзний день до м. Харкова. Учасники проекту здійснили екскурсію до Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, організовану викладачем цього навчального закладу Рубаном В. В. (кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та маркетингу).

Учасники проекту дізнались про історію університету,напрямки та переваги навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, познайомились з бібліотечним корпусом університету.

 Другим етапом виїзного дня стала екскурсія до філії «Харківське головне регіональне управління» публічного акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк».Під час екскурсії діти познайомилисьіз основними банківськими професіями; дізнались про умови використання Картки ЮНІОРА, Інтернет-банком Приват24, мобільними додатками банку; дізнались, як працює справжній банк зсередини. Під час виїзду учасників проекту супроводжували медичний працівник та працівник поліції. Транспортне забезпечення виїзного дня організовано за сприяння міського голови Лазуренка Л. І.

У заключний день проекту (26 жовтня) діти взяли участь у скап-конференції з учасниками Всеукраїнського освітнього проекту KlitschkoFoundation «Школа  Успіху 2017» з різних міст України щодо особливостей організації локальних проектів «Школа успіху».

За круглим столом усі учасниками висловили власні враження щодо участі у проекті та побажання щодо продовження проекту та тематики зустрічей.

Заключним етапом проекту «Школа успіху. Люботин» стала зустріч учасників проекту з міським головою Лазуренком Леонідом Івановичем,  під час якої вони спілкувалися про складові життєвого та професійного успіху.

У завершення проекту організатор проекту Шелестом Ілля разом із міським головою Лазуренком Л. І. вручили Сертифікати про участь у проекті «Школа Успіху».

Учасники проекту висловлюють вдячність директоруЛюботинської  централізованоїбібліотечної системи Алісовій О. В. за надану можливість проведення заходів в рамках проекту у приміщенні читацької зали Люботинської центральної бібліотеки.

Відділ освіти висловлює усім організаторам та учасникам проекту за активну участь та підтримку!

Методист ММК
Лампанченко К. В.