Сайт міста Люботин » Головна » Реалізація Всеукраїнського експерименту «Я – дослідник» у нашому місті

 Реалізація Всеукраїнського експерименту «Я – дослідник» у нашому місті
Автор: Svetlana   Додано:1 листопада 2017   Переглядів:217   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 4)

  27 жовтня 2017 року заступники директора з навчально-виховної роботи Люботинської гімназії №1 Попова О.Л. та Міщенко М.А. та методист методичного кабінету відділу освіти Люботинської міської ради Прохорова М.В. стали учасниками науково-практичного семінару «Нова українська школа: основи навчально-дослідницької діяльності», який відбувся у межах реалізації Всеукраїнського експерименту «Я – дослідник» на базі КВНЗ «Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» у місті Дніпро.

  Розпочався семінар презентацією освітнього проекту «Я-дослідник». Наталія Гущина, старший викладач ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», координатор проекту «Я-дослідник», розповіла про організацію дослідно-експериментальної роботи за темою «Я-дослідник» в закладі освіти на першому етапі.

Ольга Коршунова, методист відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ознайомила із заявкою, програмою та нормативними документами ДЕР. Учасники семінару створювали заявки, план реалізації та програми ДЕР свого закладу освіти.

Реалізація  Всеукраїнського експерименту «Я – дослідник» у нашому місті

  Ігор Старенький, керівник напрямку роботи з сферою освіти IT.Integrator, та Антон Дзюба, розробник методичного підходу та технічного рішення «Сучасний кабінет технологій», презентували нові технології у навчанні. Учасники семінару мали нагоду побачити голограму, комплексний навчальний проект з гідропоніки, «розумну» міні теплицю, комплексний проект «Розумний дім», запрограмованого робота. Також спікери презентували обладнання кабінету інформаційних технологій як єдиного інструменту організації навчальних проектів.

  Закінчився захід рефлексією та анкетуванням учасників семінару з метою вивчення їхніх потреб та ступеню мотивації до впровадження інновацій.

Педагоги Люботинської гімназії № 1 отримали рекомендації від координаторів проекту щодо подальшої роботи над реалізацією проекту всеукраїнського рівня «Я – дослідник».

В.В. Стрілець, начальник відділу освіти   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.