Веб-портал міста Люботин » Головна » Рішення від 9 березня 2010 р. № 97

 Рішення від 9 березня 2010 р. № 97
Автор: Lubotin   Додано:9 березня 2010   Переглядів:1895   Категорія - [Головна, Джерела 2010]
 
 (голосів: 1)

 

Від 9 березня 2010 р. № 97

м. Люботин

 

Про затвердження Положення

про дитячий міський фестиваль-конкурс мистецтв

«Люботинські джерела» (у новій редакції)

 

 

Розглянувши пропозиції голови журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв “Люботинські джерела” у номінації “Вокальне мистецтво” Лазуренко С.І. та голови журі конкурсно-розважальної програми “Люботинські джерельця” для малюків ДНЗ Блізнякової О.А., з метою виявлення творчо обдарованих дітей, сприяння їх подальшому професійному самовизначенню, створення умов для повноцінного художнього розвитку дітей міста Люботина та керуючись п.п. 2, п.п.7 п. а ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Люботинської міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Затвердити Положення про дитячий міський фестиваль-конкурс мистецтв «Люботинські джерела» у новій редакції (додається).

2. Положення про дитячий міський фестиваль мистецтв «Люботинські джерела», затверджене рішенням виконавчого комітету Люботинської міської ради від 10 лютого 2009 року № 49, вважати таким, що втратило чинність.

3. Відділу комп’ютерного забезпечення та масової інформації забезпечити оприлюднення даного рішення та додатку до нього.


Міський голова Л.Г.Татунь

 

Завантажити - Положення про дитячий  міський фестиваль –конкурс  мистецтв “Люботинські джерела”   polojennya_jerela_2010.rar [15.92 Kb] (cкачувань: 51)