Сайт міста Люботин » Головна » Підсумковий протокол засідання журі конкурсно – розважальної програми «Люботинські джерела»

 Підсумковий протокол засідання журі конкурсно – розважальної програми «Люботинські джерела»
Автор: Lubotin   Додано:20 травня 2010   Переглядів:1303   Категорія - [Головна, Джерела 2010]
 
 (голосів: 3)

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ

засідання журі конкурсно – розважальної програми

«Люботинські джерела»

 

 

Номінація «Вокальне мистецтво»

1.Дует Самусенко Світлана та Назарук Катерина – 13 років – ЗОШ № 4

2.Задьорна Тетяна – 13 років – ЗОШ№4, вокальний гурток БДЮТ

3.Ніжник Наталя – 14 років – ЗОШ № 3

4.Олійник Віктор – 17 років - Ліцей м. Харків, вокальний гурток БДЮТ

5.Самусенко Світлана – 12 років – ЗОШ № 4

6.Тіщенко Руслан – 11 років – ЗОШ № 4

7.Харапонова Юлія – 17 років - ЗОШ№6, вокальний гурток БДЮТ

8.Чеченьова Ольга – 15 років - ЗОШ№2, вокальний гурток БДЮТ

 

Номінація «Хореографія»

1.Хореографічний кллектив «Родзинки» - школа – інтернат

2.Старша група хореографічного колективу «Step bi Step»

3.Середня група хореографічного колективу «Галатея»

4.Гела – Кузуб – клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс»

5.Нечипоренко – Василенко – клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс»

6. Будайчик – Тучкова – клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс»

Учасники «Лауреати»:

1.Молодша група хореографічного колективу «Step bi Step»

2.Старша група хореографічного колективу «Галатея»

3.Молодша група хореографічного колективу «Галатея»

4.Колектив естрадного танцю

5.клуб спортивно – бального танцю «Діан-Денс» - 12 чоловік

 

 

Номінація «Декоративно – прикладне мистецтво»

Вікова категорія 6 – 10 років:

1.Кузнєцова Валерія – бісероплетіння

Вікова категорія 11 – 14 років:

1.Ніжник Наталія – вишивка

2.Рязанцева Тетяна – м’яка іграшка

3.Мамедова Ліліана – в’язання

Вікова категорія 15 – 18 років:

1.Кравець Кіріана – бісероплетіння Гран-прі

2.Лутицька Вікторія – паперопластика

Категорія «Надія»

1. Гаєвський Дмитро – торцування

2. Балашов Семен - бісероплетіння

 


 

Номінація «Малюнок і живопис»

Надія:

1.Кузнєцова Наталія – 6 років

2.Дев’ятко Катя – 7 років

Вікова категорія 6 – 10 років:

1.Колісниченко Дмитро – 9 років

2.Калітка Анна – 10 років

3.Сєдунова Олександра – 10 років

4.ЧечотенкоАртем

Вікова категорія 11 – 14 років:

1.Неліна Єлизавета, Чернова Аліна

2.Горбунова Альона, Кінь Данило

3.Ковріжний Олексій, Калішевська Юлія

Вікова категорія 15 – 18 років:

1.Грінченко Олена, Стрижак Христина

2.Вінник Лариса, Ломадзе Руслан

3.Топчій Ольга, Грінченко Вікторія

 

Лауреати конкурсу:

Вікова категорія 6 – 10 років:

1.Барчан Катерина – паперопластика

2. Мартиненко Поліна - бісероплетіння

Вікова категорія 11 – 14 років:

1.Ляшенко Анжеліка – вишивка

2.Гречко Анна – бісероплетіння

3.Теличко Ірина – в’язання

4. Глущенко Аліна – м’яка іграшка

5. Чернова Аліна – в’язання

6. Колективна робота – паперопластика

7. Приходько Юлія – бісероплетіння.

Вікова категорія 15 – 18 років:

1.Пономарьов Віталій – паперопластика

2. Літкевич Ірина – орігамі.

 







  #1 написав: fran4eska

27 жовтня 2010 08:23 ICQ:--




Група:Посетители
Реєстрація:27.10.2010
Публікацій:0
Коментарів:1
как приятно видеть себя и в Вокальном и в декоративно-прикладном искуствах
  #2 написав: mars

7 грудня 2010 23:47 ICQ:--




Група:Посетители
Реєстрація:4.11.2010
Публікацій:0
Коментарів:22
Интересно, лауреат конкурса под номером 3, не родственница ли нашего мэра?
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.