Сайт міста Люботин » Головна » Фінансова безпека та сучасні засоби її здійснення в Україні

 Фінансова безпека та сучасні засоби її здійснення в Україні
Автор: Svetlana   Додано:7 грудня 2017   Переглядів:39   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

   В рамках проведення Всеукраїнського тижня права фахівці Люботинського міського центру зайнятості за участю директора Центру фінансових консультантів Спілки підприємців Харківської області Валентієнко Віктора Петровича 05 грудня 2017 року для роботодавців провели семінар на тему «Що таке фінансова безпека та сучасні засоби її здійснення в Україні». В заході взяли участь 21роботодавець.

  Мета зустрічі – інформування роботодавців щодо нових можливостей фінансової безпеки, які з’явилися в умовах проведення пенсійної реформи.  Наголосив як забезпечити фінансову підтримку для себе та сім’ї у разі втрити працездатності, як в умовах різкого підвищення цін на медичні послуги у результаті медичної реформи, забезпечити якісне лікування на європейському рівні, які основні види інвестицій здатні забезпечити стовідсоткове збереження капіталу, , які фінансові інститути здатні надати гарантії збереження капіталу на рівні компанії, держави та міжнародних гарантів, як захистити свій капітал від рейдерських атак та банкрутства, від конфіскації та інфляції.

  

      Наприкінці зустрічі Валентієнко Віктор Петрович відповів на низку запитань, які цікавили учасників заходу, що таке довічна пенсія і як її оформити, яку пенсіє можна передати у спадок.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.