Сайт міста Люботин » Головна » Започатковуємо проведення етно-фестивалю «Люботинська Скіфія»

 Започатковуємо проведення етно-фестивалю «Люботинська Скіфія»
Автор: Svetlana   Додано:7 грудня 2017   Переглядів:35   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

  В інформаційному центрі міської бібліотеки пройшов круглий стіл із організації фестивалю «Люботинська Скіфія», учасниками якого були представники громадських організацій, працівники культури, освіти, краєзнавчого музею, місцеві краєзнавці, майстри народних промислів.

 Відкриваючи засідання, заступник міського голови Вячеслав Рубан підкреслив, що у  нашому місті знаходяться пам’ятки архітектури, культури, археології національного значення, і наше завдання – не тільки зберегти національні надбання, але й донести цю інформацію до широкого загалу, що дозволить позиціонувати наше місто, як історико-культурний осередок Харківщини та підвищить його імідж.

 

Започатковуємо проведення етно-фестивалю «Люботинська Скіфія»

   Начальник відділу архітектури Кравченко С.Г., наголосив, що, враховуючи велику кількість пам’яток скіфської доби, є необхідність започаткувати регіональний історико-культурний етно-фестиваль «Люботинська Скіфія» в рамках ініційованого Міністерством культури України проекту «Малі міста-великі враження». Мета фестивалю – привернути увагу до історичних територій, розбудувати місто, як осередок туристично-рекреаційного, курортного та оздоровчого відпочинку для мешканців мегаполісу.

 

Започатковуємо проведення етно-фестивалю «Люботинська Скіфія»

 

 

 Доповідач відзначив актуальність проведення заходу: на території міста знаходяться городища і понад 500 курганів скіфської доби та познайомив із концепцією й переліком заходів в рамках проведення фестивалю. 

 Начальник відділу культури Голтвянська І.А. відзначила, що наше місто за туристичною привабливістю займає перше місце серед міст, сіл, районів області, і буде цілком правильно скористатися цими привілеями для розвитку в подальшому туристично-рекреаційної інфраструктури.

 Виступаючі підтримали дані пропозиції та було прийнято рішення про створення оргкомітету фестивалю та початок роботи з організації етно-фестивалю «Люботинська Скіфія».   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.