Сайт міста Люботин » Головна » З ювілеєм вас «Люботинські музики»!

 З ювілеєм вас «Люботинські музики»!
Автор: Lubotin   Додано:25 травня 2010   Переглядів:915   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

З ювілеєм вас «Люботинські музики»!

 

 

15 травня 2010 року у приміщенні школи № 1 міста Люботин відбувся концерт оркестру народних інструментів присвячений 20-річчю творчості цього колективу під назвою «Люботинські музики». Була представлена різноманітна програма, яку дуже старанно й відповідально виконали всі учасники концерту. Всі присутні на концерті тепло сприймали кожен виступ оркестру, який демонстрував не аби – яку напрацьовану майстерність. Звичайно, що величезна заслуга у досягнутій майстерності належить керівнику цього оркестру Будьонному В’ячеславу Михайловичу, який на протязі 20 років веде кропітку професійну та наполегливу працю.

Не можна не пишатися тим, що наші «Люботинські музики» є лауреатами міжнародних конкурсів, таких як «Південний експрес», «Таланти третього тисячоліття», «Слобожанські перезвони».

На концерті була присутня голова банку «Базис» Карсунська В. Г., яка високо оцінила творчість цього колективу і нагородила керівника оркестру цінними подарунками.

 

Люботинський виконком нагородив грамотами, як Будьонного В’ячеслава Михайловича так і його дружину Волошину Тамару Іванівну, яка являється позаштатним концертмейстером.

Дуже тепло привітали ювілярів учасники жіночого самодіяльного колективу «Сузір’я». Вони теж прийняли участь у концерті, виконавши декілька пісень у супроводі Еткало О. Я., лауреата багатьох пісенних конкурсів, відомого співака не тільки у Люботині, а і далеко за його межами.

 

З великим успіхом виступив на цьому концерті народний артист України Болдирєв В. О. Він виконав пісню Косанатольського «Ой ти дівчино з горіха зерня», привітання якого також були дуже теплими й щирими. Високу оцінку творчості цього колективу надав Жуков В. П. – президент асоціації оркестрів народних інструментів. Він наголосив, що такого оркестру немає у жодній школі Харківської області та нагородив «Люботинські музики» грамотою.

Від себе особисто хочеться побажати цьому колективу нових творчих звершень. Хай частіше вони радують слухачів! Творчої наснаги вам шановні! Так тримати!

 

 

Учасниця самодільного жіночого

ансамблю «Сузір’я» Дацько Н. Г.

 

Керівник ансамблю «Люботинські музики» щиро дякує банку «Базис», який завжди надає допомогу ансамблю.
Від щирого серця бажаю Вам  міцного здоров'я, родинного тепла, енергії і успіхів у роботі.
 Будьонний В’ячеслав Михайлович.

 

 

З ювілеєм вас «Люботинські музики»!

 

 

 

З ювілеєм вас «Люботинські музики»!

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.