Сайт міста Люботин » Головна » Гала-концерт в залі Харківської обласної філармонії

 Гала-концерт в залі Харківської обласної філармонії
Автор: Svetlana   Додано:19 грудня 2017   Переглядів:124   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 0)

Гала-концерт в залі Харківської обласної філармонії

 

17 грудня напередодні Дня святого Миколая за підтримки голови Харківської обласної держаної адміністрації Юлії Світличної в яскравій святковій залі обласної філармонії зібралися лауреати та дипломанти Обласного конкурсу виконавської майстерності учнів молодшого віку «Радість відкриття», їх рідні та викладачі для участі в гала-концерті та нагородженні переможців.

У конкурсних прослуховуваннях взяли участь понад 2500 учнів всіх мистецьких шкіл Харківщини.

У кожному районі області відбулися відбори конкурсантів-інструменталістів та вокалістів. Тож у фіналі за перемогу змагалися 400 учасників у двох вікових категоріях: 6-8, 9-10 років. Вони продемонстрували свої вміння гри на фортепіано, гітарі, баяні, акордеоні, бандурі, домрі, цимбалах, балалайці, скрипці, віолончелі, флейті, трубі, ударних інструментах та вокалу.

Прослуховування заключного етапу конкурсу відбувалися на базі Харківського музичного училища імені Б. Лятошинського та Харківського вищого коледжу мистецтв.

17 грудня за підтримки голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної

Гала-концерт в залі Харківської обласної філармонії

Начальник управління культури і туризму Олег Яцина від імені губернатора привітав всіх учасників та викладачів з високими результатами. Подякував всім за професіоналізм та майстерність. Висловив велику вдячність батькам за підтримку та розуміння важливості естетичного виховання дітей. Побажав нових перемог, подальшого вдосконалення власної майстерності та досягнення нових мистецьких вершин!

Святий Миколай та Фея музики привітали учасників, вручили солодкі подарунки від Юлії Світличної. Лауреати першого ступеня продемонстрували власні вміння гри на улюблених інструментах у святковому концерті.

            Для участі в концерті була запрошена і учениця класу бандури Люботинської дитячої музичної школи Слєпцова Катерина, яка отримала звання лауреата І ступеню.

А заслужені нагороди отримали

Піддубна Євгенія    -  ІІІ місце - бандура, викладач Івахненко В.Я.,

Шевцова Софія       -  ІІІ місце -  гітара, викладач Дзюба Н.М.,

Бакуліч Кіра    - ІІ місце  - бандура, викладач Готвянська С.М., концертмейстер Терентьєва Л.Г.

Щиро вітаємо учнів та їх викладачів з перемогою та бажаємо нових творчих сходинок в музичному мистецтві.

Закінчився конкурс, але не згасла іскра творчості у колективу школи, який працює натхненно і плідно, прославляючи Люботинську землю.

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.