Сайт міста Люботин » Головна » 17 грудня Віфлеємський Вогонь миру завітав до України

 17 грудня Віфлеємський Вогонь миру завітав до України
Автор: Svetlana   Додано:29 грудня 2017   Переглядів:82   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

17 грудня Віфлеємський Вогонь миру завітав до України і відтоді традиційно завдяки Українським скаутам розійшовся по всій країні, щоб  до Різдва Христового зігріти своїм теплом кожне місто України.

17 грудня Віфлеємський Вогонь миру завітав до України

Традицію передачі вогню, майже 30 років тому, назад започаткувала австрійська телерадіокомпанія з міста Лінц. Щороку австрійські скаути з представниками компанії беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі і привозять літаком його до Австрії. Потім роздають його сусіднім країнам в тому числі і Україні.

 Депутат Люботинської міської ради Альбощий Дмитро Олександрович запросив до нашого міста представників Національної Скаутської Організації «Пласт» Харківської станиці. Які з задоволенням вперше 27 грудня 2017 року  відвідали Люботин і урочисто перед початком 42 сесії передали Віфлеємський Вогонь міській раді. Після Пластуни відвідали Люботинську музичну школу, де теж запалили  священний Вогонь. Заспівавши пісню «Віфлеємського Вогню» та привітавши Люботинців з Різдвом Христовим, побажавши миру та любові, Скаути продовжили свою традиційну  подорож містами Харківської області .

  Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. 

 

 







   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.