Веб-портал міста Люботин » Головна » «Соборність України – естафета поколінь»

 «Соборність України – естафета поколінь»
Автор: Chekardina   Додано:19 січня 2018   Переглядів:555   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

«Соборність України  –  естафета поколінь»


 
 В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності і Свободи України. 

       З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності і Свободи України у  Люботинській центральній бібліотеці  18 січня  для учнів 9-х класів ЗОШ № 4 організовано та проведено тематичний урок  «Соборність України  –  естафета поколінь».
 Відвідувачам заходу була  запропонована мультимедійна презентація  «День Соборності України».  Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу».  Школярі із зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України.  Ознайомилися з книжковою виставкою під назвою  «Від ідеї до сьогодення» де представлені періодичні видання: «Військо України», «Країна», «Віче», які висвітлюють тернистий шлях України до соборності. 

       Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить якою буде наша держава! А держава, як і родина має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

                                                                          Директор  ЦБС

     О.В. Алісова 

 

«Соборність України  –  естафета поколінь»

 

«Соборність України  –  естафета поколінь»

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.