Ми серед Вас!
Автор: Svetlana   Додано:14 лютого 2018   Переглядів:53   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 0)

Наша шана і вдячність воїнам – інтернаціоналістам!!!

З 10 по 17 лютого 2018р.відкрито виставку,присвячену 29-ій річниці виводу радянських військ з території Демократичної республіки Афганістан.

Афганська війна( 1979—1989) — військовий конфлікт на територіі Демократичної республіки Афганістан між урядовими силами Афганістану за підтримки Обмеженого контингенту радянських військ з одного боку і численними збройними формуваннями афганських моджахедів ( «душманів»), що користуються політичною, фінансовою, матеріальною та військовою підтримкою провідних держав НАТО і консервативного ісламського світу з іншого боку. СРСР мотивувала свої дії тим, що радянський військовий контингент був введений на прохання уряду Афганістану і згідно з Договором про дружбу, добросусідство і співробітництво від 5 грудня 1978 року. СРСР ввів військовий контингент в Афганістан 25 грудня 1979 року. 15лютого 1989р.- з Афганістану повністю виведені радянські війська. Виведенням військ 40-ї армії керував командуючий Обмеженим військовим контингентом генерал-лейтенант Б. В. Громов. За офіційною версією, він останнім перейшов прикордонну річку Амудар'я (м. Термез). Він заявив: «За моєю спиною не залишилося жодного радянського солдата. На афганській війні загинуло шестеро наших земляків:Омельченко Сергій,Хомич Сергій,Давидов Валерій,Савченко Олександр,Тижненко Сергій.

 

Ми серед Вас!

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Щасливого мирного неба Вам, міцного здоров'я, благополуччя, достатку.

 Ми серед Вас!

 13 лютого проведено екскурсію «Ми серед Вас»,присвячену 29 річниці виводу військ з Афганістану    для учнів 6 класу Люботинської ЗОШ №3.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.