Сайт міста Люботин » Головна » VI щорічний шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва у Люботинській дитячій музичній школі

 VI щорічний шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва у Люботинській дитячій музичній школі
Автор: Svetlana   Додано:12 березня 2018   Переглядів:68   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 0)

  28 лютого 2018 року у Люботинській дитячій музичній школі  пройшов VI щорічний шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва.

Завданням Конкурсу є духовне збагачення та творчий ріст молодих талантів і викладачів, стимулювання діяльності та підвищення виконавського рівня солістів і ансамблів, розвиток естетичних смаків підростаючого покоління.

  Цього року в конкурсі взяли участь 56 юних музикантів – піаністи, бандуристи, баяністи, акордеоністи, гітаристи, скрипалі та вокалісти. 

9 березня в музичній школі відбувся концерт до Дня народження видатного українця - Тараса Григоровича Шевченка, і нагородження переможців VI щорічного шкільного конкурсу на краще виконання творів українського мистецтва. 

В цей день всі конкурсанти отримали грамоти та подяки за участь, а також солодощі і невеликі подарунки.

  Тож, дипломами «ДЕБЮТ» за перший виступ на сцені нагороджені: піаністи Свивицька Наталія та Тесленко Марія, скрипаль Сухина Єгор і гітаристка Зайцева Софія.

VI щорічний шкільний конкурс на краще виконання творів українського мистецтва у Люботинській дитячій музичній школі

  Лауреатами ІІІ ступеню у різних вікових категоріях стали: у номінації «фортепіано» - Коннов Ілля, Дзюба Давід, Репецька Єлизавета та Найпак Катерина, у  номінації «народні інструменти» - Еткало Аліна, Сухина Станіслав, Гахова Марія, Головащенко Ярослав, Еткало Ярослава, Талмаз Анатолій.

Лауреатами ІІ ступеню у різних вікових категоріях стали: у номінації «фортепіано» - Замула Валерія, у  номінації «народні інструменти» - Ключка Мирослава, Санжаревський Станіслав, Кульмінська Вероніка, Найпак Катерина.

  Лауреатами І ступеню у різних вікових категоріях стали: у номінації «фортепіано» - Кульмінська Вероніка, Курочка Марія та Альбощий Олексій, у  номінації «народні інструменти» - Піддубна Євгенія, Каністратов Іван, Глущенко Людмила.

  Серед ансамблів диплом лауреата І ступеню отримали гітаристи: Глущенко Людмила, Гончаров Нікіта та Лупирь Андрій.

У номінації «Сольний спів» лауреатом ІІІ ступеню стала Кузьміна Вероніка, ІІ ступеню – Щокіна Марія та Титаренко Наталія, а диплом лауреата І ступеню отримала Вдовенко Неоніла.

  Гран-прі цьогорічного конкурсу завоювала учениця класу фортепіано викладача Блезінцової В.О. КУЛЬМІНСЬКА ВЕРОНІКА.

Вітаємо переможців, учасників та їх викладачів з успішним завершенням Конкурсу і бажаємо нових творчих досягнень.

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.