Сайт міста Люботин » Головна » Засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації

 Засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації
Автор: Svetlana   Додано:13 березня 2018   Переглядів:75   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

  13 березня міський голова Леонід Лазуренко взяв участь у розширеному засіданні колегії Харківської обласної державної адміністрації та прокуратури Харківської області, на якій розглядалася низка важливих питань: стан оплати праці працівникам, діяльність органів державної влади, що забезпечують безпеку праці на підприємствах, організація ремонтних робіт на автомобільних дорогах області та про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2017 році.

 

  Юлія Світлична, голова обласної державної адміністрації, відзначила, що і Президент України, і Кабінет Міністрів впроваджують низку заходів, спрямованих на підтримку бізнесу. Створено всі умови, щоб вести чесну підприємницьку діяльність. Є роботодавці, які зловживають своїми можливостями. До них необхідно вживати заходи згідно з буквою закону. Правоохоронні органи мають працювати якісно, але жодного тиску на відповідальний бізнес не повинно бути.

  У ході засідання Юлія Світлична дала доручення підрозділам ХОДА разом із контролюючими органами посилити роботу щодо оплати праці на підприємствах, де утворилася або збільшилася заборгованість із заробітної плати.

http://kharkivoda.gov.ua

 

Радник міського голови Лідія Куденко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.