Веб-портал міста Люботин » Головна » ОБЕРЕЖНО !!! ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ!!!

 ОБЕРЕЖНО !!! ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ!!!
Автор: Svetlana   Додано:16 березня 2018   Переглядів:397   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

ОБЕРЕЖНО!!!  ГОСТРІ   КИШКОВІ   ІНФЕКЦІЇ!!!

 

 Кишкова інфекція є серйозним захворюванням травного тракту, яке часто супроводжується нудотою і проносом.

 Гостра кишкова інфекція. Ознаки у дітей і дорослих: буквально через 24 години після інфікування у потерпілого може спостерігатися серйозне зневоднення. Воно виникає з причини активної втрати води і солей. Гостра кишкова інфекція може спровокувати зневоднення і протягом першої доби після попадання інфекції в організм внаслідок нудоти і проносу, а також з причини втраченої рідини в організмі. При зневодненні у маленьких і дорослих пацієнтів також спостерігається часткова втрата апетиту, істотне підвищення температури тіла, сухість у роті, зниження ваги і зменшення сечовипускання. При важких формах такого захворювання, як гостра кишкова інфекція, у малюків нерідко спостерігається западання тім'ячка і очних яблук, сонливість. Необхідно зауважити, що у дітей та дорослих з надмірною вагою перший час симптоми можуть і зовсім не виявлятися, правда, до тих пір, поки зневоднення не досягне критичної позначки. Причини: Слід зауважити, що в якості основних причин виникнення данного захворювання фахівці називають бактерії. Так, деякі з них в процесі своєї життєдіяльності в організмі можуть виробляти токсини, інші ж, навпаки, попросту прикріплюються до стінок кишківника і продовжують активне зростання. Потім бактерії через стінки кишківника можуть потрапити і безпосередньо в сам кровотік. Практично у всіх країнах визнається, що так званий ротавірус найчастіше є причиною найсильнішого проносу і нудоти. Діагностування захворювання:  Фахівці стверджують, що при появі нудоти і проносу слід в обов'язковому порядку звернутися за консультацією до фахівця. Він у свою чергу повинен провести ряд аналізів, з'ясувати, чи був потерпілий у безпосередньому контакті з джерелом інфекції, як довго проявляються симптоми. Тільки після отримання повної клінічної картини можна буде судити про присутність кишкової інфекції.

 Лікування: Найчастіше для лікування фахівці призначають велику кількість рідини і так звані електроліти. Вони необхідні для заповнення водного балансу в організмі. При важких формах перебігу хвороби розчини вводяться внутрішньовенно. Пацієнтам старше шести місяців в обов'язковому порядку прописуються антибіотики, дія яких поширюється лише на деякі види бактерій.

 Профілактика – це дотримання гігієни. Діти і дорослі після вулиці і відвідування туалету повинні мити руки з милом. Овочі і фрукти повинні митися. М’ясо і риба повинні бути добре термічно оброблені, швидкопсувні продукти повинні зберігатися в холодильнику.

 

Начальник Люботинкого міського   відділу

Головногоуправління Держпродспоживслужби

в Харківській області

Ільченко О.С.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.