DataLife Engine > Головна, Рішення сесій > Рішення від 28 жовтня 2010 р. № 637

Рішення від 28 жовтня 2010 р. № 637


29 жовтня 2010. Опублікував: Lubotin

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 28 жовтня 2010 р. № 637

м. Люботин

Про факт самовільного зайняття земельної

ділянки в м. Люботині по площі Комсомольській

 

Розглянувши протокол засідання депутатських комісій Люботинської міської ради V скликання від 25.10.2010 р. та акт комісійного обстеження (додається), керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до вимог Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Люботинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення Люботинської міської ради до прокуратури Харківської області, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Харківської області та Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель (додаток 1).

2. Направити рішення та звернення до прокуратури Харківської області, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Харківської області та Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель.

3. Доповнити розділом 17 "Правила благоустрію території міста Люботина", затверджені рішенням ХХVII сесії V скликання Люботинської міської ради №821 від 26 грудня 2007 р. (додаток 2).

4. Виконавчому комітету Люботинської міської ради теміново розглянути питання щодо звільнення території в м. Люботині по площі Комсомольській від самочинно змонтованих будівельних конструкцій.

5. Відділу комп'ютерного забезпечення та масової інформації оприлюднити рішення та звернення на офіційному сайті Люботинської міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань.

 

Міський голова Л.Г. Татунь

 

 


Повернутися назад