DataLife Engine > Головна > Завдяки службі зайнятості педагоги Харківщини опануютьцифрові навички

Завдяки службі зайнятості педагоги Харківщини опануютьцифрові навички


11 лютого 2021. Опублікував: Lubotin

 11 лютого 2021 року

ПРЕСРЕЛІЗ «Завдяки службі зайнятості педагоги Харківщини опанують цифрові навички»

 

Харківська обласна служба зайнятості у співпраці з територіальними громадами регіону розпочала впровадження курсів цифрової грамотності для вчителів.


До навчання вже приступили 60 педагогів із Золочева, Краснограда та Лозової. Програму розробили та викладають фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Вона складається з модулів, присвячених платформам для відеоконференцій (таких як Zoom), хмарним технологіям (Google Drive, Google Forms та іншим) та інструментам оцінки знань учнів. Заняття проходять в онлайн-режимі і триватимуть 3 тижні.

«Перехід навчання у дистанційний формат виявив потребу у вдосконаленні комп’ютерних навичок учителів задля повноцінного проведення занять. Цими курсами ми намагаємось дати відповідь і на поточні виклики, пов’язані з пандемією, і на загальну еволюцію освітнього процесу, в якому все активніше використовуються змішані онлайн/офлайн форми навчання та цифрові технології. Опанування цих знань дозволить освітянам області бути професійно затребуваними і конкурентоспроможними, забезпечить їх кар’єрний розвиток», - говорить директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.


Очільник служби зайнятості Харківщини відвідав низку громад, де представив переваги курсів. Серед них – можливість адаптації програми до цифрових потреб учителів конкретної громади та формат живого онлайн-спілкування з викладачем.

Аналогічні курси незабаром розпочнуться у Кегичівці, Люботині та Пісочині.


Окрім, цієї програми Харківська служба зайнятості наразі організовує навчання базовим навичкам роботи з комп’ютером для людей пенсійного віку та курси «Техніка ефективної комунікації» для працівників колл-центрів комунальних підприємств

 

 Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або еmail: pr@khcz.gov.ua

 


Повернутися назад