DataLife Engine > Головна > Вітаємо всіх учнів, учителів, батьків із закінченням навчального року!

Вітаємо всіх учнів, учителів, батьків із закінченням навчального року!


31 травня 2009. Опублікував: Lubotin

Вітаємо всіх учнів, учителів, батьків із закінченням  навчального року!


Останній дзвоник - символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Ніби зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли до 1-го класу і у Вас було все попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі і засмучення. А зараз дзвенить Останній дзвоник і йдуть в минуле довгождані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда... Закінчилися безтурботні шкільні роки, які зробили нас розумніше.

Випускники! Сьогодні, Ви, востаннє переступили поріг школи як учні, а вже завтра перед Вами відкриються нові перспективи; Ви всі заслуговуєте успіху, Вам будувати майбутнє нашої країни. Так хай завжди Вас супроводить успіх, хай Ваше життя наповниться радістю, любов'ю і благополуччям. Будьте добрими, чесними у відношенні з людьми і з самим собою, напористими і цілеспрямованими, стійкими в подоланні життєвих незгод, умійте радіти життю і з посмішкою сприймайте невдачі.
А також не забувайте тих, хто був поряд з Вами всі ці роки і допомагав Вам стати справжніми людьми.
Це вчителі, які були одночасно суворими і ласкавими, мудрими і ніжними, вкладали в кожного з Вас частинку свого серця, дарили Вам свою любов і тепло. Турбувалися за те, щоб рік від року росли Ваші знання і уміння, допомагали Вам знайти своє місце в житті, вчили бути добрими, чуйними і правдивими людьми.

За це ним низький уклін і найкращі побажання.
Бажаємо всім успіхів, здоров'я. Старшокласникам успішно скласти іспити.
Всім, всім - добре відпочити!


Виконком

 

 

 

Вітаємо всіх учнів, учителів, батьків із закінченням  навчального року!

 

На свято «Останнього дзвінка" до Люботинської гімназії №1 завітали високі гості, а саме Герой України, почесний громадянин Харківської області, депутат обласної ради, почесний громадянин м. Люботина, начальник Південної залізниці Остапчук В. М., голова облдержадміністрації Арсен Аваков і його заступник Людмила Бєлова.

За матеріалами http://www.kharkivoda.gov.ua/news.php?news=10020 :
«Звертаючись до випускників, керівник області відзначив, що сьогодні - фінал визначної, дуже важливої, частини життя молодих людей. "В подальшому житті у вас буде чимало випробувань, але я вірю, що вам вдасться досягти висот. Ви практично ровесники незалежної України і все, чого в найближчому майбутньому вдасться досягти країні, буде вашими успіхами і досягненнями. Україна розраховує на вас", - заявив Арсен Аваков і подарував школі ноутбук.»


Повернутися назад