DataLife Engine > Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт > Спортивна рибалка

Спортивна рибалка


22 липня 2013. Опублікував: Svetlana

   19 – 20 липня 2013 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради (директор Удянський Ю.В.) забезпечив участь збірної команди м. Люботина у XXII Спартакіаді області з масових видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації серед районів і міст обласного значення, у змаганнях «Спортивна рибалка» (с. Прудянка, Дергачівський район).

   У живописному місці, у дружній атмосфері команди районів і міст провели два дні змагаючись та спілкуючись одне з одним. Учасників змагань тепло зустріли заступник керівника Дергачевського району, селищний голова та орендар мальовничого ставка, які були також присутні і на нагородженні команд-учасниць.

   У складах команд районів і міст було багато рибалок із стажем змагань, тому точилася уперта боротьба, у якій  суддям було непросто визначити переможців та призерів змагань. Тим почесніше, що призером, а з ним Кубок за третє місце, бронзові медалі  і дипломи виборола команда міста Люботина.

   Всіляку увагу та підтримку участі команди у масових змаганнях приділяв Люботинський міський голова Володимир Олексійович Теличко.

   З бронзовими нагородами! Так тримати!

 

                                                               Комунальний заклад «Спорт для всіх»

                                                               Люботинської міської ради

                                                               Ю.В. Удянський 

 
 
 
 


Повернутися назад