DataLife Engine > Головна > Звернення Асоціації міст України

Звернення Асоціації міст України


17 березня 2014. Опублікував: Chekardina

ЗВЕРНЕННЯ

 Асоціації міст України

 

Сьогодні, у важкий для країни час, військово-морські сили України стоять на захисті територіальної цілісності та суверенності нашої держави, дотримуючись вірності Військовій присязі. Серед них судна, названі на честь українських міст.

З березня міська громада міста Борщів Тернопільської області на чолі з міським головою І.Башняком провела віче, на якому прийняла рішення надати фінансову підтримку екіпажу рятувального катера «Борщів» ВМС України, і зібрала кошти у сумі 36 тис. грн.

Закликаємо міста, селища та села підтримати цю ініціативу та надати фінансову й моральну підтримку екіпажам і військовим частинам, де базуються підшефні судна ВМС України.

Пропонуємо містам, селищам та селам, які не мають підшефних кораблів, надати допомогу, перерахувавши кошти за такими реквізитами:


Банківські реквізити:
СФ ППОКБ "Приватбанк", МФО 324935
Отримувач: Благодійна організація "Фонд відродження українського флоту"
Код отримувача: ОКПО: 37636604
Поточний рахунок 26000060489109 (у гривні)
Поточний рахунок 26001054802650 (у доларах США)
Поточний рахунок 26001054803455 (у євро)
Призначення платежу: Благодійний внесок.
"реквізити опубліковані на офіційному сайті Міністерства оборони України

 

 

Фінансова допомога потрібна українським морякам для закупки продуктів харчування, питної води, предметів першої необхідності тощо.

Виконавча дирекція АМУ переконана, що завдяки допомозі територіальних громад з усіх куточків нашої держави військові моряки відчують дух та підтримку єдиної неподільної України.

 

Виконавчий директор Асоціації міст України М.В. Пітцик

 


Повернутися назад