DataLife Engine > Головна > Профорієнтаційний захід для неповнолітньої молоді

Профорієнтаційний захід для неповнолітньої молоді


16 травня 2014. Опублікував: Chekardina

Профорієнтаційний захід для неповнолітньої молоді

 

З метою забезпечення державних гарантій соціального захисту неповнолітньої молоді з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в т. ч. з обмеженими фізичними можливостями, яка перебуває в КЗ «Люботинський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів) Харківської обласної ради», надання їм адресних соціальних послуг, ознайомлення зі світом професій, формування готовності до усвідомленого професійного вибору, Люботинським міським центром зайнятості 13 травня 2014 року проведений груповий профорієнтаційний захід «Веселка професій».

В ході профорієнтаційного заходу відбулася презентація навчальних закладів, надана молоді інформація про ринок праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості, надані поради щодо вибору майбутньої професії.

Спеціалістами служби зайнятості та соціальними партнерами з учнями були проведені семінари на тему: «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху», «Дотримання законодавства про соціальний захист неповнолітніх». Для молодших школярів проведено профорієнтаційний урок «Я і моя майбутня професія»

Даний профорієнтаційний захід надав змогу сформувати у молодих людей уявлення про світ професій, орієнтацію щодо вибору майбутньої професії.

 

Люботинський міський

центр зайнятості

 


Повернутися назад