DataLife Engine > Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт > Спортивно – масові змагання серед дитячих команд з футзалу «Різдвяний Кубок»

Спортивно – масові змагання серед дитячих команд з футзалу «Різдвяний Кубок»


8 січня 2015. Опублікував: Svetlana

   06 січня 2015 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради Харківської області провів спортивно – масові змагання серед дитячих команд з футзалу «Різдвяний Кубок» у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима – 2015».

   Футбольні пристрасті, які вирували у спортивному залі не оставили байдужими, як учасників турніру, так і їх батьків та вболівальників. За результатами змагань перемогу здобула команда «ДЮСШ - Люботин» (м. Люботин), друге місце у команди «Пісочин» (п.г.т. Пісочин), третє місце посіла команда «Геліос» (м. Харків). Кращим воротарем турніру визнано Ярославцева Віталія («Геліос»), кращим захисником Гиль Дмитра («ДЮСШ - Люботин»), кращим нападником Сергієнко Олега («Пісочин») та кращим гравцем Королюка Олексія («Пісочин»).

   Переможці та призери змагань отримали Кубок, грамоти та дипломи різних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради та подарунки і цінні призи від депутата Люботинської міської ради Нечипоренко Олександра Сергійовича, який постійно допомагає у розвитку дитячо – юнацького футболу. У церемонії нагородження, Олександр Сергійович виступив із словами привітання та побажав всім учасникам у Новому році, нових успіхів в спорті та шкільному навчанні. В свою чергу організатори та учасники привітали Нечипоренко О.С. з днем народження, яке співпало з днем змагань.

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Комунальний заклад «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


Повернутися назад