DataLife Engine > Головна > Професія твоєї мрії

Професія твоєї мрії


27 березня 2015. Опублікував: Chekardina

На виконання державної цільової програми  «Молодь України» на 2009-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України  від 28 січня 2009 року №41, з метою забезпечення державних гарантій соціального захисту молоді, відновлення престижу робітничих професій, орієнтації на набуття професій та спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці  27 березня 2015 року  в приміщенні Люботинського міського центру зайнятості , Харківським обласним центром зайнятості спільно з Люботинським міським центром зайнятості був проведений масовий профорієнтаційний захід  «Професія твоєї мрії» для  учнів загальноосвітніх шкіл міста Люботина, в т.ч. для вимушено переміщених осіб  та безробітної молоді, яка не визначилась щодо вибору професій.

В даному заході взяли участь 14  вищих та професійно-технічних  учбових закладів міста Харкова та 488 відвідувачів з числа молоді.

Метою масового профорієнтаційного заходу являється  формування в учнівської молоді професійної перспективи – розгорнутих життєвих планів, спрямованих на вибір професії і ствердження себе як суб’єкта професійної діяльності.

Спеціалісти служби зайнятості та соціальні партнери допомогли учням зрозуміти, наскільки важливий і відповідальний крок - вибір майбутньої професії, давали поради як уникнути помилок при її виборі, наголошували на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей.

В ході профорієнтаційного заходу молоді особи були проінформовані про світ професій, про професії, які користуються попитом на ринку праці, послуги, що надає служба зайнятості.

Випускники шкіл, їхні батьки, вчителі, безробітна молодь мали змогу поспілкуватись з представниками навчальних  закладів, дізнатись про напрямки та умови навчання, можливості подальшого працевлаштування.

Сподіваємося, що спільні зусилля працівників центру зайнятості та закладів освіти допоможуть підростаючому поколінню у виборі правильної майбутньої професії.

 

Люботинський міський центр зайнятості

 

Професія твоєї мрії

 

Професія твоєї мрії

 


Повернутися назад