DataLife Engine > Головна > Від бізнес-ідеї до власної справи

Від бізнес-ідеї до власної справи


3 червня 2016. Опублікував: Svetlana

Від бізнес-ідеї до власної справи

   З метою забезпечення умов розвитку підприємницьких ініціатив та самозайнятості населення, надання супроводу підприємцям-початківцям з питань організації і провадження підприємницької діяльності у Люботинському міському центрі зайнятості відкрито Консалтинговий куточок «Бізнес –Info». У його відкритті взяли участь заступник голови Люботинської міської ради Наталія Кравченко, начальник відділу місцевого економічного розвитку  Ірина Кудря, начальник відділу з питань державної реєстрації виконкому Юлія Мякота, колишня безробітна, а зараз успішний підприємець міста – Ірина Середа, соціальні партнери та роботодавці.

   Основним напрямком консалтингового куточку «Бізнес –Info» є підтримка осіб в питаннях створення та ведення бізнесу, надання консультацій  спеціалістами державних установ, насамперед пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби, управління юстиції, відділу місцевого економічного розвитку, відділу з питань державної реєстрації.

   В консалтинговому куточку  можна отримати інформацію щодо послуг, які надає державна служба зайнятості, отримати допомогу у підборі персоналу, куточок забезпечений  доступом до систем зв'язку й комунікацій: комп’ютер вільного доступу з підключенням до мережі Інтернет, засоби друку, сканування та копіювання документів, є можливість сформувати та подати звітність до «Єдиного вікна подання електронної звітності», ознайомитися з покроковими інструкціями з основ бухгалтерського обліку, за допомогою відео уроків.

   За інформацією звертайтеся до Люботинського міського центру зайнятості за адресою: м.Люботин, вул. Слобожанська, 23, тел..741-09-82

Від бізнес-ідеї до власної справи


Повернутися назад