Підсумки відбіркового туру фестивалю Люботинські джерела у номінацій «Інструментальне мистецтво» 20.04. – 28.04.2017 р.
№
|
П.І. виконавця
|
Вік виконавця
|
Керівник
|
|
Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно
|
1
|
Еткало Аліна Романівна та Кульмінська Валерія Андріївна
|
6 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
ІІ
|
2
|
Молодша шумова група ансамблю народних інструментів «Люботинські музики»
|
6 р.
|
Будьонний В.М.
Волошина Т.І.
Гімназія № 1
|
ІІІ
|
Вікова категорія «Молодша» - 7 – 9 років включно
|
3
|
Слєпцова Катерина Миколаївна
|
9 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
І
|
4
|
Альбощий Олексій Дмитрович
|
9 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
ІІ
|
5
|
Петрашов Богдан
|
8 р
|
Дзюба Н.М.
ДМШ
|
ІІ
|
6
|
Піддубна Євгенія Вадимівна
|
7 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
ІІІ
|
7
|
Вдовенко Неоніла Олексіївна
|
8 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
ІІІ
|
8
|
Бакуліч Кіра Артемівна
|
9 р.
|
Готвянська С.М.
ДМШ
|
ІІІ
|
Вікова категорія «Середня » до 10-14 років включно
|
9
|
Насвіт Єлизавета Вікторівна
|
11 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
Гран -при
|
10
|
Кульмінська Вероніка Андріївна
|
10 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
І
|
11
|
Репецька Єлизавета Іванівна
|
11 р.
|
Блезінцова В.О.
ДМШ
|
ІІ
|
12
|
Несвітій Анна Олександрівна
|
12 р.
|
Івахненко В.Я.
ДМШ
|
ІІ
|
13
|
Ансамбль баяністів-акордеоністів середніх класів «Етюд»
|
13 р.
|
Ткаченко М.І.
ДМШ
|
ІІ
|
14
|
Бридня Катерина Миколаївна
|
11 р.
|
Скобля Н.В.
ДМШ
|
ІІІ
|
Вікова категорія «Старша» 15 – 18 років включно
|
15
|
Найпак Катерина Ігорівна
|
15 р.
|
Івахненко В.Я.
ДМШ
|
ІІ
|
16
|
Кузнєцова Валерія Сергіївна
|
15 р.
|
Івахненко В.Я.
ДМШ
|
ІІ
|
Голова журі: С.І.Лазоренко
Секретар журі: Л.Є. Глущенко
Підсумки відбіркового туру фестивалю Люботинські джерела у номінацій «Хореографія» 28.04.2017 р.
№
|
П.І. виконавця
|
Вік виконавця
|
Назва твору
|
керівник
|
Підсумкове
місце
|
Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно
|
1
|
Хореографічний колектив «Айбілів»
|
6 р.
|
Танок "Гудзики"
|
Іщенко О.В.
МБДЮТ
|
І
|
2
|
ТСК «Енергія»
|
до 7 років
|
Танок «Маленькі зірочки»
|
Русакова О.А.
МБДЮТ
|
ІІ
|
3
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
6 р.
|
Танок «Ягодка-арбуз»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
мБДЮТ
|
ІІІ
|
Вікова категорія «Молодша» - 7 – 9 років включно
|
4
|
Жбанкова Валерія
|
8 р.
|
Танок «Український танок»
|
Іщенко О.В.
МБДЮТ
|
І
|
5
|
Хореографічний колектив «Айбілів»
|
8 р.
|
Танок «Джамбо – мамбо»
|
Іщенко О.В.
МБДЮТ
|
ІІ
|
6
|
Макаренко Єва
|
9 р.
|
Танок «Жасмін»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
МБДЮТ
|
ІІ
|
7
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
8 р.
|
Танок «Телефон»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
МБДЮТ
|
ІІІ
|
8
|
ТСК «Енергія»
|
9
|
«Французька прогулянка»
|
Русакова О.А.
МБДЮТ
|
ІІІ
|
Вікова категорія «Середня» до 10-14 років включно
|
7
|
Коновал Луїза
|
10 р.
|
Танок «Поводир»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
МБДЮТ
|
Гран-при
|
8
|
Галіч Вероніка
|
10 р.
|
Танок «Бабочка»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
МБДЮТ
|
І
|
9
|
Хореографічний колектив «Айбілів»
|
12-14 р.
|
«Ніченька»
|
Іщенко О.В.
МБДЮТ
|
ІІ
|
10
|
Балетна студія «Провінціал» при зразковому художньому колективі ансамблю танцю «Монреаль»
|
11 р.
|
Танок «Дети войны»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
МБДЮТ
|
ІІ
|
10
|
Заварза Сергій та Аврамішина Ярослава
|
12 р.
|
Танок «Ритми Латини»
|
Русакова О.А.
МБДЮТ
|
ІІ
|
11
|
Матвієнко Ірина
|
10 р.
|
Танок «Дихання землі»
|
Іщенко О.В.
МБДЮТ
|
ІІІ
|
12
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
12 р.
|
Танок «Не твоя війна»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
МБДЮТ
|
ІІІ
|
Вікова категорія «Старша» 15 – 18 років включно
|
13
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
16 р.
|
Танок «Селяві»
|
Кокалко С.П. та Кокалко-Черкашина Н.І.
МБДЮТ
|
І
|
Голова журі: С.І.Лазоренко
Секретар журі: Л.Є. Глущенко