DataLife Engine > Головна > Зустріч за участі Харківського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування»

Зустріч за участі Харківського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування»


8 вересня 2017. Опублікував: Chekardina

7 вересня у приміщенні міської ради за участі Харківського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбулася координаційна зустріч із міським головою Лазуренком Л.І., представниками органів місцевого самоврядування, депутатами та громадськістю міста. 

Темою зустрічі була концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, хід і перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізація повноважень органів виконавчої влади на території Харківської області.

Про можливості щодо розвитку територій, які отримує громада в результаті реалізації Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад», нові зміни в законодавстві стосовно децентралізації, доповів експерт з децентралізації ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Віктор Нестеренко.

Олівер Ерет, експерт з питань децентралізації, познайомив присутніх із досвідом функціонування місцевого самоврядування у Німеччині.

Відбулася предметна дискусія серед учасників, які мали можливість отримати вичерпні відповіді на існуючі питання від поважних експертів.

 

Зустріч за участі Харківського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування»


Повернутися назад