Офіційна інформація
Автор: Lubotin   Додано: 19 травня 2011   Переглядів:1078   Категорія - [Офіційна інформація » Порядок запиту інформації]
 

З 10 травня 2011 року набирає чинності Закон України "Про доступ до публічної інформації". Цей Закон  визначає  порядок здійснення та забезпечення права кожного на  доступ  до  інформації,  що  знаходиться  у  володінні  суб'єктів   владних  повноважень,  інших  розпорядників  публічної інформації,  визначених цим Законом,  та інформації,  що становить  суспільний інтерес.

 

Закон України "Про доступ до публічної інформації" [21.61 Kb] (cкачувань: 73)

 

Перелік відомостей, які містять конфіденційну інформацію [28.29 Kb] (cкачувань: 142)
 Порядок та форма запиту на інформацію
Автор: Lubotin   Додано: 4 травня 2011   Переглядів:1177   Категорія - [Офіційна інформація » Порядок запиту інформації]
 

З метою виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" та нової редакції закону України "Про інформацію" розпорядженням міського голови від 26 квітня 2011 р. №78 визначено порядок реалізації Закону в виконкомі Люботинської міської ради.

 

З метою подання запиту, отримання публічної інформації громадяни можуть звернутися до спеціалістів відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики (м.Люботин, вул.Радянська,26, к.19, І поверх) щоденно з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, в п'ятницю до 15.45.

 

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним, подаватись в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).
Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу: 62433, м.Люботин, вул.Радянська,26, Люботинська міська рада.

Усний запит можна здійснити
- по телефону за номером: 741-02-05;
- факсом за номером: 741-14-82;
- електронною поштою: lubotin@mr.kh.gov.ua (з поміткою в темі «Публічна інформація»)

Запит на інформацію має містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати у відділі забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики, зразок яких розміщений на даному сайті (додається). Зазначені форми мають стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію відділу забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Відповідь на запит на інформацію надається не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.


У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.
Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

 

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

 

Завантажити: forma-zapitu.doc [32.5 Kb] (cкачувань: 12)
 Про затвердження Порядку відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію виконавчим комітетом Люботинської міської ради
Автор: Chekardina   Додано: 22 березня 2012   Переглядів:903   Категорія - [Головна, Порядок запиту інформації]
 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 20 березня 2012 р.                                                                                               № 105

 

Про затвердження Порядку відшкодування витрат на копіювання або друк документів,

що надаються за запитами на інформацію виконавчим комітетом Люботинської міської ради

 

   На виконання вимог частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію", ст. 40, п. 6 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Люботинської міської ради

В И Р І Ш И В:

       1. Затвердити Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію виконавчим комітетом Люботинської міської ради (додається).

       2. Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Люботинської міської ради відкрити відповідний рахунок для отримання коштів за надання послуг.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Люботинської міської ради Приходько Т.Г. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гаркавенко І.А. відповідно до розподілу обов’язків.

 

Оригінал рішення зберігається у справах виконкому.

Міський голова         В.О. Теличко

 

Завантажити повну версію документу: rshennya.rar [22.55 Kb] (cкачувань: 45)