ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Малюнок та живопис»
Автор: Chekardina   Додано: 24 квітня 2018   Переглядів:79   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

      20 квітня 2018 року в читальній залі Люботинської центральної бібліотеки пройшов ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Малюнок та живопис». На відкриття відбіркового туру завітали голова журі в номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Інструментальне мистецтво» Світлана Іванівна Лазоренко та голова журі в номінації «Акторська майстерність» Лідія Василівна Куденко.

       Кількість поданих на конкурс робіт налічувала майже 320 дитячих творів. Серед такого різноманіття перед членами журі стояв нелегкий вибір, кожна дитяча робота гідна високої оцінки. Висловлюємо щиру подяку учасникам конкурсу, керівникам гуртків за професійну та якісну підготовку.

      Також, вже третій рік поспіль, приємною несподіванкою стає подарунок від конкурсанта Люботинському краєзнавчому музею. В цьому році, учасник та переможець конкурсу Альбощий Олексій подарував до виставкової вітрини свою роботу-макет «Українська хата». Дякуємо тобі, Олексію!

 

                                                                                                      Голова журі

Микитенко М.Ю.

 

ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Малюнок та живопис»

 

ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Малюнок та живопис»

 

ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Малюнок та живопис»

 

ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Малюнок та живопис»

 

ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Малюнок та живопис»

 




 Протокол засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” у номінації „Малюнок та живопис”
Автор: Svetlana   Додано: 23 квітня 2018   Переглядів:32   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

ПРОТОКОЛ

 

від  20.04.2018     м.Люботин       №2

 

Засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” у номінації „Малюнок та живопис”

 

Голова журі: Микитенко М.Ю.

Секретар журі:Лампанченко К.В.

Члени журі: Каплун-Бурик А.П., Івченко Т.О., Челомбітько С.І.

 

 Порядок денний:

Визначення переможців конкурсу.

 

Слухали:

Микитенко М.Ю., голову журі, яка ознайомила з критеріями оцінювання дитячих робіт.

 

Виступили:

Каплун-Бурик А.П. з пропозицією поділити роботи за технікою виконання.

 

Постановили:

Визнати переможцями дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” таких учасників:

 

вікова категорія «Дебют»

 1.Мірошниченко Анастасія -  «Пташенята»

 2.Гризодуб Артем –  «Жираф»

2. Цехмістер Гліб -  «Кіт»

3.Коваль Олександр –  «Подорож»

3.Рубан Артем – «Коньок-Горбунок»

 

вікова категорія «Молодша»

1.Великоцька Поліна – «Чаювання»

2.Сергієнко Владлена  –  «Запашні мандарини»

2. Бабенко Давид – «Василько»

2.Бондаренко Вероніка  – «Соняшники»

3.Мартиненко Марія –  «Мрійник»

3.Бондаренко Софія – «Кульбабки»

3.Кисла Наталія – «Зимовий ліс»

3.Рязанова Дар»я – «Новорічне свято»

 

вікова категорія «Середня»

1.Штофель Валентина – «Кошенята»

2.Яловенко Костянтин  – «Пташка на гілці»

2.Гарькавенко Анна  – «У лісі»

2.Новікова Марія  – «Королева квітів»

3.Кулакова Лідія – «Блакить»

3.Репецька Єлизавета – «Зима»

3.Галіновська Дар»я – «Яблуко»

 

вікова категорія «Старша»

1.Слюсар Анастасія – «Тигр»

1.Мартиненко Поліна – «Пейзаж»

2.Солодіна Каріна – «Нічний Харків»

3.Дякунчак Микола – «День і ніч»

 

Голова журі                              М.Ю.Микитенко

                  

Секретар журі                           К.В. Лампанченко




 Протокол засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”
Автор: Svetlana   Додано: 23 квітня 2018   Переглядів:39   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

 

 

ПРОТОКОЛ

 

від  20.04.2018        м.Люботин      №1

 

Засідання журі дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” у номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”

 

Голова журі: Микитенко М.Ю.

Секретар журі: Лампанченко К.В.

Члени журі: Каплун-Бурик А.П.,  Івченко Т.О., Челомбітько С.І.

 

Порядок денний:

  1. Визначення переможців конкурсу.

Слухали:

Микитенко М.Ю., голову журі, яка ознайомила з критеріями оцінювання дитячих робіт.

 

Виступили:

  1. Каплун-Бурик А.П. з пропозицією поділити роботи за найбільш представленими напрямами.

 

Постановили:  Визнати переможцями дитячого міського фестивалю-конкурсу мистецтв „Люботинські джерела-2018” таких учасників: 

 

 вікова категорія «Молодша»

  1. Колективна робота учнів ДМШ –  «Дивовижні квіти»
  2. Скотарь Анна – «Оберіг»

2. Худяков Іван  – «Чарівний острів»

2.Еткало Владислав – «Ретро техніка»

3.Торяник Карина – «Подорож у гори»

3.Стельмах Діана – «Незвичайний урожай»

3.Заводовський Артем – «Підводна фантазія»

 

вікова категорія «Середня»

1.Репецька Єлизавета  – «Метелики»

1.Оніщенко Кристина – «Олень»

2.Трухова Тетяна – «Пташка»

2.Лубенський Ілля – «Козак Мамай»

2.Козар Єва-Марія – «Перший сніг»

3.Свинар Юлія – «Великодній кошик»

3.Цибульник Вероніка – «Здивований погляд»

3.Альбощий Олексій – «Українська хата»

3.Гонгало Вероніка – «Весілля»

 

вікова категорія «Старша»

  1. Колективна робота вихованців ЛМБДЮТ– «Пасхальна композиція»
  2. Колективна робота вихованців ЛМБДЮТ – «Дерево»
  3. Куц Дмитро– «Чумацький шлях»

номінація «Гран-прі»

Діденко Валерія – «Великодня писанка»

 

Голова журі                              М.Ю.Микитенко

 

Секретар журі                            К.В. Лампанченко




 Пройшов відбірковий тур міського конкурсу «Люботинські джерела»
Автор: Svetlana   Додано: 19 квітня 2018   Переглядів:38   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

Пройшов відбірковий тур міського конкурсу «Люботинські джерела»

 

18 квітня 2018 року у Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» за  номінацією «Акторська майстерність», у якому взяли участь 13 талановитих дітей.

Юні актори, розкриваючи художні образи своїх героїв, демонстрували високий рівень виконавської майстерності, розкутість та невимушеність на сцені, а вишукані стилізовані костюми додавали колоритність у виступи вихованців.

Кожен учасник був переконливим і органічним у своєму образі,  і у журі було складне завдання – визначити найкращих.

«Гран-прі» присуджено Артему Ряшину за виконання монологу Джека Вороб’я із твору «Пірати Карибського моря», І місце у старшій віковій категорії у Ірини Галенди за образ Проні Прокопівни; ІІ – у Софії Панасенкової за монолог Лєни Безсольцової із твору «Чучело».

У середній віковій категорії переможці:

І місце – Клименко Євлалія за монолог Пеппі;

ІІ місце – Овчиннікова  Ольга за монолог Параски із п’єси «Кайдашева сім’я»;

ІІІ місце – Еткало Ярослава за монолог Старухи Шапокляк.

Висловлюємо вдячність педагогам за високий рівень підготовки учасників та усім учням, які з відповідальністю віднеслися до участі в конкурсі і змогли вдало перевтілитися в образи героїв.

Пройшов відбірковий тур міського конкурсу «Люботинські джерела»

Ця номінація започаткована цього року і проводиться в рамках щорічного фестивалю «Люботинські джерела».

Голова журі Куденко Л.В.




 Відбірковий тур
Автор: Svetlana   Додано: 17 квітня 2018   Переглядів:34   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

  18 квітня 2018 року у Будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» за  номінацією «Акторська майстерність», початок об 11.30

 

Голова журі Куденко Л.В.  




 ІІ відбірковий тур
Автор: Svetlana   Додано: 17 квітня 2018   Переглядів:40   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

   20 квітня 2018 року в читальній залі Люботинської центральної бібліотеки відбудеться ІІ відбірковий тур міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела-2018» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» початок о 09.30 годині та «Малюнок та живопис» початок о 11.00 годині.

 

 

 

Голова журі

Микитенко М.Ю.

 

 




 Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року
Автор: Svetlana   Додано: 16 квітня 2018   Переглядів:35   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року у Будинку дитячої та юнацької творчості. Учасники, які після першого відбору пройшли до фіналу, виконували другий конкурсний номер. За підсумками маємо такі результати:

Переможці дитячого міського фестивалю - конкурсу «Люботинські джерела» - 2018 року  у номінації «Вокал»:

Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року

П.І.Б. учасника або назва колективу

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Велічкіна Валерія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

2

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

3

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша»  з 7 до 9 років включно

4

Дует Дорошко Маргарита та Гололобова Поліна

Гела Л.А. (БДЮТ)

І місце

5

Неізвєстних Нікіта

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

6

Пилипенко Катерина

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

7

Іщенко Артем

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІ місце

8

Вдовиця Олександра

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

9

Свіщова Катерина

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» з 10 до 14 років включно

10

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

Гран-при

11

Бровко Ксенія

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

12

Хлистун Діана

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

13

Лазоренко  Ярослав

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

І місце

14

Твердохліб Еліна

Кирикова К.С. (БДЮТ)

І місце

15

Вокальне тріо «Нон-СТОП»  

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

16

Козар Анастасія

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

ІІ місце

17

Дерій Тимофій

(Захарова Н.О. (мати)

ІІ місце

18

Коновал Луїза

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

19

Дует Коновал Луїза та Репецька Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

20

Тріо «Райдуга»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

21

Кучерявий Сергій

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце 

Вікова категорія «Старша»  з 15до 18 років включно

22

Усатов Микита

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

23

Великий Руслан

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

І місце

24

Літкевич Анастасія

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

ІІ місце

Яскравий фінальний фінальний відбір дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» відбувся 13 квітня 2018 року

Висловлюємо подяку учасникам та керівникам за високий рівень майстерності та підготовки конкурсних номерів.

Оргкомітет




 Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Інструментальне мистецтво»
Автор: Svetlana   Додано: 11 квітня 2018   Переглядів:40   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

10 квітня 2018 року  у Дитячій музичній школі   пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Інструментальне мистецтво».  До оргкомітету було подано 47 заявок, загальна кількість учасників 72.

За підсумками відбору учасники здобули такі результати: 

П.І.Б. учасника або назва колективу

Назва інструменту

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Шумовий ансамбль «Камертошки»

Шумові інструменти

Готвянська Світлана Миколаївна

 

Терентьєва Людмила Григорівна

 

І місце

Вікова категорія «Молодша» з 7 до 9 років включно

2

Кульмінська Валерія Андріївна

Фортепіано

Блезінцова Вікторія Олександрівна

І місце

3

Фортепіанний ансамбль «Квінточки»

Фортепіано

Блезінцова Вікторія Олександрівна

І місце

4

Піддубна Євгенія Вадимівна  

бандура

Івахненко Вікторія Яківна

І місце

5

Ключка Мирослава Костянтинівна

Бандура

Івахненко Вікторія Яківна

ІІ місце

6

Курочка Марія Олегівна

фортепіано

Бездітко Людмила Матвіївна

ІІ місце

7

Санжаревський Станіслав Геннадійович

Гітара

Дзюба Наталія Миколаївна

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно

8

Альбощий Олексій Дмитрович

фортепіано

Блезінцова Вікторія Олександрівна

І місце

9

Слєпцова Катерина Миколаївна

фортепіано

Блезінцова Вікторія Олександрівна

І місце

10

Козлова Альона Ігорівна

фортепіано

Бездітко Людмила Матвіївна

І місце

11

фортепіанний ансамбль «Триольки»

фортепіано

Блезінцова Вікторія Олександрівна

ІІ місце

12

Халецька Анастасія Іванівна

гітара

Дзюба Наталія Миколаївна

ІІІ місце

13

Бобров Олександр Андрійович

Фортепіано

Бездітко Людмила Матвіївна

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно

14

Ансамбль гітаристів  «Квінтет»

Гітара

Дзюба Наталія Миколаївна

І місце

15

Хоменко Юрій Сергійович

Ударні інструменти

Еткало Роман Леонідович

Блезінцова Вікторія Олександрівна

ІІ місце

16

Найпак Катерина Ігорівна

Бандура

Івахненко Вікторія Яківна

 Блезінцова Вікторія Олександрівна

ІІІ місце

 

Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Інструментальне мистецтво»

Переможці,які зайняли І- ІІІ місця у усіх вікових категоріях запрошуються на участь у Гала-концерті, який відбудеться 02 червня 2018 року. Дякуємо учасників та керівників за високий рівень виконання конкурсних номерів, творчий підхід та високу сценічну культуру. Бажаємо подальших творчих успіхів!   

 

Оргкомітет




 Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»
Автор: Svetlana   Додано: 2 квітня 2018   Переглядів:56   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

 23 березня 2018 року  у залі Міського будину дитячої та юнацької творчості  пройшов перший відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Вокал».  До оргкомітету було подано 68 заявок на участь від вокальних гуртків МБДЮТ, ЗОШ № 3, ЗОШ № 5, ЗОШ № 4 та Караванської ЗОШ. Загальна кількість учасників 112 дітей.

За підсумками відбору у другий тур пройшли  34 учасники, які будуть змагатися у фіналі.

Фінальний відбір буде проводитися

13 квітня 2018 року початок об 11.00 год.

у приміщені Міського будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»


 

Список учасників, що пройшли до фінального відбору:

Прізвище та ім’я учасника

Керівник

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Лощіна Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

2

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

3

Ленець Маргарита

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

4

Фурсов Артем

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

5

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

6

Роман Вероніка

Кирикова К.С. (БДЮТ)

7

Велічкіна Валерія

Харченко О.П. (БДЮТ)

Вікова категорія «Молодша» 7- 9 років включно

8

Дует Дорошко Маргарита та Гололобова Поліна

Гела Л.А. (БДЮТ)

9

Нечипоренко Юлія

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

10

Великоцька Поліна

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

11

Неізвєстних Нікіта

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

12

Пилипенко Катерина

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

13

Курилова Поліна

Кирикова К.С. (БДЮТ)

14

Фіновська Кіра

Харченко О.П. (БДЮТ)

15

Вдовиця Олександра

Харченко О.П. (БДЮТ)

16

Іщенко Артем

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

17

Таразанова Олександра

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

18

Свіщова Катерина

Харченко О.П. (БДЮТ)

Вікова категорія  «Середня» 10 – 14 років включно

19

Коваленко Яна

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

20

Дерій Тимофій

Індивідуальна заявка

21

Крівошея Кіра

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

22

Козар Анастасія

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

23

Добрінова Ірина

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

24

Бровко Ксенія

Харченко О.П. (БДЮТ)

25

Хлистун Діана

Харченко О.П. (БДЮТ)

26

Андрющенко Віола

Харченко О.П. (БДЮТ)

27

Еткало Ярослава

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

28

Кучерявий Сергій

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

29

Вокальне тріо «Нон-СТОП»  

Харченко О.П. (БДЮТ)

30

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

31

Вокальний гурт «Райдуга»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

Вікова категорія «Старша» 15- 18 років включно

32

Літкевич Анастасія

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

33

Усатов Микита

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

34

Великий Руслан

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

Конкурсанти, які з поважних причин не змогли бути присутніми на відборі, будуть прослухані на початку фінального відбіркового туру 13.04.2018 року.

Оргкомітет

Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»

31 березня 2018 року  у актовій  залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту   пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореграфія».  До оргкомітету було подано 40 заявок на участь  від зразкового художній колектив сучасної хореографії «Монреаль», колективу сучасного танцю  «I belive», колективу бально-спортивного тацю «Енергія», колективу східного танцю «Джумана»  та танцювального колективу «AZaRT», загальна кількість учасників 278.

Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

Назва колективу

Назва твору

П.І.Б. керівника та заклад 

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Ромашка»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

2

Міщенко Інна

«Що я за пташка»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

Вікова категорія «Молодша» від 7 до 9 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Лягушачий хор»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. , БДЮТ

І місце

2

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Обід туриста»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

3

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Страусина історія»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

4

Колектив бально-спортивного тацю «Енергія»

«Танцювальні друзі»

Русакова О.А. БДЮТ

ІІІ місце

5

Танцювальний колектив «AZaRT»

«Мотыльки»

Осіпова О.В.

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Эскизы»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

І місце

2

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Тік-Так»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

3

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Валенки»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

ІІ місце

4

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Розмова з природою»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

ІІ місце

5

Іщенко Ельвіра

«В іншому вимірі»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

6

Коновал Луїза

«Барабани»

Коновал О. М.

 

ІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Прощання»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

Гран-при

2

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Ніченька»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

3

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Мрія моя»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

4

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Звільнення від кайданів»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

Виступ  змішаної вікової групи

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Україно, будьмо»»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

І місце

Дякуємо учасників та керівників за високий рівень підготовки конкурсних номерів. Усі конкурсанти, що зайняли 1-3 місця та Гран-при запрошуються на участь у гала-концерті, що буде проводитися 02 червня 2018 року. Під час заходу також буде проводено церемонію нагородження переможців.   

 

Оргкомітет




 Увага юним талантам!
Автор: Svetlana   Додано: 22 березня 2018   Переглядів:47   Категорія - [Головна, Люботинські джерела]
 

Увага юним талантам!


 Відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»

у номінації «Хореографія» відбудеться

31 березня 2018 року початок о 10.00 годині

  у приміщенні Люботинського ліцею залізничного транспорту.

 

Оргкомітет