Дні прийому
Автор: Svetlana   Додано: 4 червня 2018   Переглядів:578   Категорія - [Інформація установ міста » КНП "ЦПМСД"]
 

Комунальне некомерційне підприємтво  "Центр первинної медико - санітарної допомоги"

вулиця Шевченка, 15, телефон: (057) 741 - 28 - 81

Головний лікар Євдокімова Інна Анатоліївна

Дні прийому: з понеділка по суботу
 Увага! Грип!
Автор: Svetlana   Додано: 28 вересня 2018   Переглядів:28   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

 З настанням холодної пори року створюються сприятливі умови для поширення збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій, що призводить до зростання рівня захворюваності на ці інфекції, а також виникає загроза епідемії грипу. До групи гострих респіраторних вірусних інфекцій належить велика кількість вірусних захворювань, які перебігають з ураженням верхніх дихальних шляхів. Найбільш поширені ГРВІ: грип, парагрип, респіраторно-сентиціальна, аденовірусна та риновірусна інфекції.

  Джерелом зараження виступає хвора на ці інфекції людина: хворий виділяє збудників ГРВІ у довкілля з краплинками слизу та слини при кашлі, чмиханні, розмові. Хворий, перебуваючи на роботі чи заняттях, за один день може заразити близько ста своїх колег. Зараження здорової людини відбувається при вдиханні мікрочастинок слизу та слини виділених хворим.

  “Характерні клінічні ознаки ГРВІ: підвищення температури тіла, слабкість, загальне нездужання, біль голови, першіння чи біль у горлі, сухий кашель, нежить, утруднене дихання через ніс. Захворювання здебільшого починається гостро, з ознобу, відчуття жару, сильного болю голови, болю в очах. Турбує ломота в попереку, крижах, суглобах, м’язовий біль, порушується сон. Вже в перші години хвороби температура тіла сягає 39–40°С. Утруднюється дихання через ніс, обличчя стає одутлим, очі блистять. Загалом обличчя хворого на грипп нагадує обличчя заплаканої дитини. На другу добу хвороби з’являється сухий кашель, починає турбувати біль за грудниною.

  Для запобігання захворюванню на грип та інші ГРВІ фахівець радить дотримуватися наступних порад. Врегулюйте режим праці та відпочинку, не допускайте надмірних фізичних та психологічних навантажень, виділяйте достатньо часу на сон. Здійснюйте прогулянки на свіжому повітрі, використовуючи для цього парки, сквери чи зону прибудинкових зелених насаджень. Виходячи на вулицю, вдягайтеся відповідно до погоди, уникайте переохолодження, протягів, промокання ніг. Обмежте відвідування заходів із великим скупченням людей (кінотеатри, дискотеки тощо). Також варто обмежити користування громадським транспортом, якщо відстань невелика краще пройтися. При необхідності користуйтеся марлевою пов’язкою на заняттях, у приміщеннях торгових закладів, громадському транспорті, тощо.

  Доцільно регулярно проводити вологе прибирання та провітрювання квартири. Також важливим аспектом у профілактиці гострих респіраторних інфекцій є врегульований режим та раціон харчування: вживайте їжу не менше 3-х разів на добу з обов’язковою першою стравою під час обіду, кожен день споживайте фрукти (яблука, груші, апельсини, мандарини), а також салати із сирої капусти, моркви, буряка, заправлені зеленню, часником, цибулею, віддайте перевагу напоям із ягід, а саме чаям та відварам із сушених, заморожених чи перетертих з цукром калини, ожини, смородини, суниці. Проте, найбільш ефективним засобом профілактики грипу є вакцинація, яка проводиться за 2-3 тижні до епідемії.

  Враховуючи, що вакцинація – це профілактика захворювання, то найголовнішою умовою є провести її вчасно, до моменту випадкового контакту зі збудником. Для посилення імунітету проводиться ревакцинація (повтор щеплення).

Щеплення не проводиться при тяжких ускладненнях від попередньої дози у вигляді важкої алергічної реакції, при алергічній реакції на будь-який компонент вакцини, захворюваннях нервової системи, гідроцефалії, епілепсії, гострих захворюваннях або загостреннях хронічних захворювань, вроджених імунодефіцитах, проведенні імуносупресивної терапії, недостатній масі тіла при народженні (для деяких вакцин).

  Дитина перед щепленням повинна бути здоровою і обов’язково пройти медичний огляд з опитуванням  історії захворювань в минулому, оцінки реакції на попереднє щеплення, перебігу поствакцинального періоду, термометрії,  огляду шкіри, слизових оболонок кон’юнктиви очей, порожнини рота; дитина допускається до щеплення лише після медичного висновку лікаря щодо стану здоров’я перед щепленням або туберкуліно -діагностикою з оформленням первинної медичної документації; дитина повинна бути під наглядом медичного працівника після щеплення щонайменше 30 хвилин. В середньому поствакцинальний період триває 30 діб, з яких найважливішими являються перші 3-7 днів, під час яких починає вироблятися імунітет. Головними умовами догляду після вакцинації є уникання контактів з хворими людьми, виключення алергізуючих продуктів, дотримання гігієни, повноцінне харчування та відпочинок.

  Показами до вакцинації є вакцинація згідно Національного календаря щеплень, а також інші обов’язкові щеплення встановлюються для груп населення: за віком; щеплення дітей з порушенням цього Календаря; щеплення ВІЛ-інфікованих осіб; за станом здоров’я; проти вірусного гепатиту В осіб із злоякісними новоутвореннями, осіб, що перебувають на гемодіалізі та отримують багаторазові довготривалі переливання донорської крові або її препаратів; щеплення на ендемічних і ензоотичних територіях та за епідемічними показами.

 

Загальні заходи профілактики грипу та інших ГРВІ у дітей:

1.Вдягайте дітей відповідно до погоди;

2.Уникайте переохолодження, протягів, промокання ніг;

3.Врегулюйте режим навчання та відпочинку, виділяйте достатньо часу на сон;

4.До раціону харчування дітей додайте часник, цибулю, відвари калини та смородини;

5.Регулярно проводьте вологе прибирання та провітрювання квартири чи кімнати у якій проживає дитина;

6. При відвідуванні місць  великого скупчення людей користуйтеся марлевою пов’язкою (одноразова марлева пов’язка замінюється через 2 год, багаторазова – прасується кожні 2 год);

7.Старайтеся не приймати гостей і самі не ходіть в гості;

8.Тимчасово не відвідуйте заходи з великим скупченням людей (кінотеатри, дискотеки тощо);

9.Обмежте користування громадським транспортом. 

10.Якщо ви захворіли негайно зверніться до лікаря.
 Наявність закуплених за бюджетні кошти лікарських засобів
Автор: Svetlana   Додано: 27 вересня 2018   Переглядів:32   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

 

Наявність закуплених за бюджетні кошти лікарських засобів та медичних виробів у коммунальному некомерційному підприємстві

 «Центр первинної медико – санітарної допомоги" Люботинської МР

 

 

Завантажити: stend_nayavnist_likiv.doc [90.5 Kb] (cкачувань: 11)
 Всесвітній день боротьби проти сказу
Автор: Svetlana   Додано: 27 вересня 2018   Переглядів:24   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

Всесвітній день боротьби проти сказу:vsesvtny-den-borotbi-proti-skazu.pdf [424.77 Kb] (cкачувань: 0)
 Протокол №4 засідання тимчасової конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЛМР від 21.08.2018р.
Автор: Chekardina   Додано: 23 серпня 2018   Переглядів:63   Категорія - [Головна, Відділ охорони здоров’я, КНП "ЦПМСД"]
 

Протокол №4 засідання тимчасової конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЛМР від 21.08.2018р.

 

Завантажити: Протокол №4 [1006.97 Kb] (cкачувань: 48) 
 Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради Харківської області надає інформацію для ознайомлення наказ МОЗУ № 504 від 19.03.2018 р.
Автор: Chekardina   Додано: 21 серпня 2018   Переглядів:53   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

 

 

Додаток 1

до Порядку наданняпервинної

медичної допомоги

(пункт 1 розділу ІІ)

Перелік медичних послуг з надання первинної медичної допомоги

1. Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

2. Проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів.

3. Динамічне спостереження за пацієнтами із діагностованими хронічними захворюваннями (супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами), що включає комплекс діагностичних та лікувальних втручань, які передбачені галузевими стандартами.

4. Надання в межах ПМД невідкладної медичної допомоги у разі розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, якщо такий розлад стався під час прийому пацієнта лікарем з надання ПМД та якщо пацієнт не потребує екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

5. Направлення відповідно до медичних показань пацієнтів, які не потребують екстреної медичної допомоги, для надання їм вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

6. Взаємодія з надавачами вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги з метою своєчасного діагностування та забезпечення лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів з урахуванням особливостей стану здоров’я пацієнта.

7. Проведення обов’язкових медичних втручань щодо пацієнтів з наявними факторами ризику розвитку окремих захворювань.

8. Проведення профілактичних втручань, що включає: вакцинацію відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень; підготовлення та надсилання повідомлень про інфекційне захворювання, харчове, гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення; проведення епідеміологічних обстежень поодиноких випадків інфекційних хвороб.

9. Надання консультативної допомоги, спрямованої на усунення або зменшення звичок і поведінки, що становлять ризик для здоров’я (тютюнокуріння, вживання алкоголю, інших психоактивних речовин, нездорове харчування, недостатня фізична активність тощо) та формування навичок здорового способу життя.

10. Динамічне спостереження за неускладненою вагітністю та (у разі потреби) направлення до лікаря акушера-гінеколога закладу вторинної медичної допомоги.

11. Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною.

12. Надання окремих послуг паліативної допомоги пацієнтам усіх вікових категорій, що включає: регулярну оцінку стану важкохворого пацієнта та його потреб; оцінку ступеня болю та лікування больового синдрому; призначення наркотичних засобів та психотропних речовин відповідно до законодавства, включаючи оформлення рецептів для лікування больового синдрому; призначення лікування для подолання супутніх симптомів (закрепи, нудота, задуха тощо); консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом; координацію із забезпечення медичних, психологічних тощо потреб пацієнта.

13. Направлення пацієнтів відповідно до медичних показань для надання їм паліативної допомоги в обсязі, що виходить за межі ПМД.

14. Призначення лікарських засобів та медичних виробів, технічних засобів медичної реабілітації з оформленням відповідних документів згідно з вимогами законодавства.

15. Ведення первинної облікової документації, оформлення довідок, листків непрацездатності та направлень для проходження медико-соціальної експертизи, а також лікарських свідоцтв про смерть.

16. Взаємодія з соціальними службами для пацієнтів, соціальні умови життя яких впливають на здоров’я.

17. Взаємодія із суб’єктами системи громадського здоров’я.

Додаток 3

до Порядку надання первинної

медичної допомоги

(пункт 2 розділу ІІ)

 

ПЕРЕЛІК 
лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах медичнихпослуг з надання ПМД

1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.

2. Загальний аналіз сечі.

3. Глюкоза крові.

4. Загальний холестерин.

5. Вимірювання артеріального тиску.

6. Електрокардіограма.

7. Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.

8. Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

 

В.о. головного лікаря                                        І.А. Євдокимова

 
 ПовІомлення КНП "ЦПМСД"
Автор: Chekardina   Додано: 21 серпня 2018   Переглядів:51   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради  доводить до відома  населення м. Люботин, що Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради Харківської області  підписано договір з Національною службою здоров’я України та розпочне роботу за договором з НСЗУ з  01.10.2018 року.

 

             В. о. головного  лікаря                                                І.А. Євдокимова

 

 
 Новини медицини
Автор: Svetlana   Додано: 9 серпня 2018   Переглядів:54   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

  Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» ЛМР ХО  доводить до відома  керівників підприємств та організацій інформацію  щодо необхідності  заключення  декларацій їх співробітниками  з лікарями первинної ланки, тобто сімейної медицини, яке буде тривати лише до кінця 2018 року.

  З 01.01.2019 року лікарі загальної практики сімейної медицини, лікарі терапевти, лікарі педіатри  первинної ланки , тобто лікарі комунального некомерційного  підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Люботинської міської ради Харківської області будуть  здійснювати прийом лише  за наявності заключеної  декларації.

В. о. головного лікаря

І. А. Євдокимова

 
 Щодо вибору лікаря первинної ланки
Автор: Svetlana   Додано: 2 серпня 2018   Переглядів:175   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Люботинської міської ради Харківської області  надає інформацію, щодо вибору лікаря первинної ланки.

 

Щодо вибору лікаря первинної ланки

 
 ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ: ГРАФІК ПРИЙОМУ НА СЕРПЕНЬ 2018 РОКУ
Автор: Svetlana   Додано: 1 серпня 2018   Переглядів:51   Категорія - [Головна, КНП "ЦПМСД"]
 

 Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги»Люботинської міської ради Харківської області, де працюють лікарі загальної практики сімейної медицини, лікарі педіатри, лікарі – терапевти, графік прийому яких  щоденно з 8-00 до 16-00. Щоденно працює черговий лікар за графіком до 17.00 окрім вихідних  та святкових днів.

Графік прийому на серпень 2018 року :

-Ситюк Є.В. - (вихідний середа, неділя);

-Жмайлов В.С.-  (вихідний субота, неділя);

-Зайцева М.Л - соціальна відпустка з 06.08.2018р. по 15.10.2018р.

-Скоржинський В.О. - (вихідний  неділя);

-Куркова О.Б.- знаходиться в тарифній відпустці;

-Кручка А.В. - . (вихідний субота, неділя);

-Калюжна О.В.(вихідний вівторок, неділя);

Лікарі педіатри:

-Заярна Н.П. - (вихідний  неділя);

-Мурза Т.В. - (вихідний субота, неділя);

-Пасечник М.В.(вихідний субота, неділя)

-Костюк Л.М.(вихідний понеділок, четвер, неділя).

 АЗПСМ Гиївка (Люботин-2) вул.. Нове життя 28/2,графік прийому   щоденно з 8-00 до 14-00, окрім вихідних  та святкових днів:

-Худаєва В.Я. - знаходиться в тарифній відпустці;

-АЗПСМ сел. Коваленки  вул. Транспортна 27, графік  прийому  щочетверга з 8-00 до 12-00.

-Куркова О.Б.- знаходиться в тарифній відпустці;

 Телефон для довідок:

-741 28 81 адміністрація,

для оформлення виклику лікаря  додому потрібно зателефонувати

-741 05 28 - реєстратура, або написати на електронну адресу : kzozcpmsd.lubotin@gmail.com, з текстом : П.І.Б. пацієнта, дата народження, адреса виклику, причини виклику, номер телефону, П.І.Б. лікаря з яким заключено декларацію.

  Пацієнт безпосередньо звертається до Комунально некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради  та обирає лікаря загальної практики – сімейної медицини або /та лікаря педіатра для своєї дитини (для дитини обирає лікаря мати або батько і підписує Декларацію з обраним педіатром). Максимальна кількість пацієнтів, що підписали Декларацію  у одного лікаря складає:

лікаря – терапевта – 2000чол.;

лікаря загальної практики – сімейного лікаря – 1800 чол.;

лікаря-педіатра – 900 чол.

Станом на 01.08.2018 року кількість заключених декларацій лікарями Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради складає :

-Ситюк Є.В – 888 декларацій ;

-Жмайлов В.С. – 576;

-Зайцева М.Л. - 867;

-Скоржинський В.О.- 1413;

-Куркова О.Б. - 1802;  - заключення декларацій припинено.

-Кручка А.В. - 406;

-Калюжна О.В. –1477;

-Худаєва В.Я. – 890

Лікарі педіатри:

-Заярна Н.П.- 679;

-Мурза Т.В.-190;

-Пасечник М.В.-488;

-Костюк Л.М.- 741.

Запрошуємо всіх зробити  свій вибір  лікаря та заключити декларацію.

 

 

З повагою, в.о. головного лікаря

КНП "ЦПМСД" Люботинської МР

І.А.Євдокимова